Як підключити комп'ютери кручений парою.

Найпростіший спосіб створити локальну мережу між двома комп'ютерами - з'єднати їх мережеві карти між собою за допомогою кручений пари. Цей метод дозволить забезпечити найбільшу швидкість обміну інформацією між ПК.
Вам знадобиться
  • - кручена пари.
Інструкція
1
Зазвичай подібні з'єднання створюють не тільки для забезпечення зв'язку між двома комп'ютерами, але і для настройки виходу в інтернет з обох пристроїв. Для досягнень другої мети вам буде потрібно наявність, в загальній складності, трьох мережевих карт. Якщо в кожному комп'ютері встановлено по одному мережному адаптеру, придбайте ще один такий пристрій.
2
Підключіть його до того стаціонарного комп'ютера, який надалі буде виконувати функції маршрутизатора. Обов'язково поновіть драйвери для даного адаптера.
3
Тепер з'єднайте за допомогою кручений пари (мережевого кабелю) між собою обидва комп'ютера. У вільну мережеву карту у першого ПК увіткніть кабель провайдера (або мережевий кабель від DSL-модему).
4
У даному випадку обидва комп'ютера автоматично отримають певні IP-адреси. Для роботи локальної мережі цього цілком достатньо, а от для виходу в інтернет - ні. Відкрийте настройки мережевої карти першого комп'ютера, яка з'єднана з другим ПК. Виділіть пункт «Протокол інтернету TCP/IP» і перейдіть до його властивостей. Задайте цього мережного адаптера постійний (статичний) IP-адресу. Його значення, для прикладу, буде 157.157.157.1.
5
Тепер налаштуйте з'єднання з інтернетом, використовуючи для цієї мети іншу мережеву карту. Відкрийте властивості нового підключення. Виберіть вкладку «Доступ». Знайдіть пункт «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера». Встановіть навпроти нього прапорець.
6
У наступному пункті меню «Доступ» вкажіть мережу, для якої ви відкрили вихід в інтернет. Перейдіть до налаштування другого комп'ютера. Відкрийте властивості протоколу інтернету TCP/IP.
7
Введіть IP-адресу, що співпадає першими трьома сегментами з адресою першого комп'ютера, наприклад 157.157.157.5. Тепер заповніть пункти «DNS-сервер» і «Основний шлюз» IP-адресою головного ПК. Збережіть налаштування.