Як розігнати відеокарту.

Ваша відеокарта перестає вас влаштовувати? Вона вже насилу «тягне» нові іграшки? Це значить, що вона починає застарівати. Ще б, комп'ютерна індустрія розвивається стрімко: з'являється нове обладнання, а через півроку або рік вже застаріває. Навіщо купувати нову, почекайте. А поки спробуйте розігнати наявну.
Інструкція
1
Нам потрібно підвищувати частоту пам'яті відеокарти і її чіпсета. А для цього на чіпі карти повинно стояти пристойне охолодження. Так як на багатьох відкритих охолодженням забезпечується лише відеочіп, то саме його частоту ми і будемо збільшувати.
2
Завантажуємо програму, яка допоможе нам розігнати відеокарту. Нехай це буде RivaTuner. Дуже проста і зрозуміла програма. Вибираємо модель своєї відеокарти, в трикутнику нижче ми бачимо текст «Customize». Розганяємо карту за допомогою драйвера, вибираємо нижній трикутник.
3
У нас з'явиться друге вікно. Зображені в ньому повзунки спочатку нам не доступні. Щоб відкрити доступ до їх зміни, ставимо галочку на прапорці «Enable driver-level hardware overclocking». Тепер можна рухати повзунки, що ми і робимо. Тільки не слід занадто підвищувати і швидко частоту. Виставили повзунки як вам зручно? Тепер тиснемо на «Test» і перевіряємо, не гальмують чи улюблені гри. Якщо гальмують - поверніть краще старі значення. Можете проробляти ці операції скільки вам завгодно, тільки не забувайте стежити за тим, щоб температура ПК сильно не скакала.
4
Залишається протестувати відеокарту за допомогою програми, призначеної спеціально для цього. Програма називається 3DMark і вона теж досить проста в обігу. Вибираємо по черзі тести і дивимося за тим, як їх програма проводить. Спочатку черговий тест проводиться з мінімальними настройками, а потім - з максимальними. Після проходження тестів ви побачите «вердикт». Тільки прослідкуйте, щоб програма підходила до самої відеокарти. А то якщо ви виберете програму зі старими тестами, то результат не буде об'єктивним і відбиває реальний стан справ.