Як залучити, зберегти і примножити гроші.

Гроші - основна валюта в нашому світі, яку можна обміняти практично на все - послуги, товари, ідеї. Хтось створює свою власну справу і просуває оригінальну ідею, хтось використовує таланти інших - в будь-якому разі їх об'єднує одне: вони отримують певний, але найчастіше або непостійний або недостатньо великий дохід. Тому багато людей замислюються про те, як ці самі гроші до себе залучити, не розтринькати їх даремно і збільшити вступник дохід.
Інструкція
1
Залучайте валюту, використовуючи щось нове і приносить користь споживачам або повторюючи вже добре перевірене старе. Як тільки у світі з'являється щось оригінальне, відмінне від уже наявного люди намагаються це придбати. Можливий і інший варіант: певний товар або послуга мають попит і він більше, ніж пропозиція; в такому випадку краще повторити досвід інших і налагодити виробництво (надання) вже наявного товару або послуги, заповнюючи недолік пропозиції.
2
Зберігайте приплив грошей, не здійснюючи спочатку необдуманих ходів щодо вашого бізнесу. Кожен крок повинен бути опрацьований до всіх можливих результатів: тільки так можна гарантувати відсутність провальних варіантів. Зберегти - значить мати прибуток, але не збільшувати розтрати. Слід вибирати для співробітництва тільки перевірених партнерів, щоб доходи не зменшилися через раптове зрадництва, краху або банкрутства тих, в кого ви вклали гроші.
3
Експериментуйте, попередньо перевіривши всі можливі результати. Додавання чогось нового освіжає всім звичну ідею, до оригінального тягнуться люди і готові за новинки платити більше, ніж за добре перевірене, але вже набридле старе. Оновлення продукту або привнесення різноманітності в список послуг дозволяють збільшити прибуток (у разі нововведення, не наявного у конкурентів, але доданого вами - багаторазово збільшити).
4
Інвестуйте в чужій, але успішний і перевірений бізнес - прийде час, і ваші увеличивающиеся доходи дозволять придбати прибуткова справа. Допомагайте початківцям, якщо вважаєте бачите в майбутньому проекту великий попит; здобувайте частку у багатообіцяючі почини. Так складеться, що спонсорований вами невеликий проект стає відомим і прибутковим, отже, ваша частка від прибутку в ньому також збільшується.