Як пом'якшити воду.

Далеко не всі можуть похвалитися, що у них з крана йде чиста вода, яку без зусиль можна вживати в їжу. Найчастіше водопостачання поставляє в квартири городян воду, що містить катіони кальцію і магнію, що призводить до її обваження. Таку воду неприємно пити, вона виділяє ледь вловимий хімічний запах. Щоб зробити воду з крана більш м'якою достатньо виконати кілька простих дій.
Вам знадобиться
  • Скляні банки
  • Чайник
  • Вугільні фільтри для води
  • Залізний або емальований чайник
  • Пластикові контейнери
Інструкція
1
Розлийте воду з крана в кілька скляних посудин і поставте їх на підвіконня. Під сонячним світлом вода повинна відстоятися кілька годин. Коли на дні банки утворюється характерний білий або коричневий осад, а по стінках посудини зберуться кисневі пухирці, можна переходити до наступного етапу.
2
Налийте воду в чайник так, щоб осад не залишався пляшці - його можна сміливо виливати. Після цього банку слід ретельно промити під проточною водою без мила, приділяючи особливу увагу осадку на дні. Прокип'ятіть воду і залиште на деякий час в чайнику.
3
Перелийте прокипяченную воду в залізний або емальовану посудину. У такій ємності вода швидше охолоне за рахунок високого теплообміну матеріалу з повітрям.
4
Поставте посудину з водою в морозильну камеру. Для безпеки холодильної установки, температура води не повинна перевищувати кімнатну. Ідеального результату можна досягти тільки після повної заморозки води. Однак на практиці для повної заморозки необхідно тримати посудину в морозильній камері декілька днів. Для того, щоб прискорити процес заморозки можна розлити воду по невеликих контейнерів і розставити їх на самій верхній полиці холодильної установки.
5
Вийміть заморожену воду і на час залиште в кімнатній температурі. Вода повинна відтанути природним шляхом, тому вдаватися до допомоги мікрохвильової печі та інших нагрівальних елементів не варто. Вода повинна остигати в щільно закритій посудині, щоб в рідина не потрапляла пил та інші домішки, які у повітрі.
6
Встановіть вугільний фільтр в пляшку і акуратно влийте через нього відтанути воду. Такий бар'єр затримує всі хімічні і чужорідні домішки, що містяться у водопровідній воді. Як правило, до таких домішок відносяться важкі солі, нерозчинні карбонати і стійкі кислоти. Вони не розпадаються при кип'ятінні і заморожуванню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2t1fpsR5zcA