Як створити 3d зображення.

В інтернеті на багатьох ресурсах з різного роду картинками і фотографіями можна побачити дивні, як би розмиті зображення. Це 3D-картинки. Їх можна розглядати в спеціальних окулярах, лінзи яких пофарбовані в різні кольори - наприклад, одна в червоний колір, а другий в синій. Створити подібне зображення ви можете і самі - зараз в інтернеті є безліч програм, що дозволяють це зробити.
Інструкція
1
Більшість програм для створення 3D-зображень безкоштовно, проте відрізняється досить мізерним функціоналом. Можна скористатися і фотошопом, але потрібно володіти досвідом роботи з ним. Розглядати процес створення стереокартінок ми будемо на прикладі безкоштовної програми Stereo Photo Maker. До речі, вона має досить багатим набором функцій.
2
Скачайте програму. Розпакуйте в окрему папку архів.
3
Підготуйте два зображення. А для цього вам потрібно підібрати нерухомий предмет для фотографування. Зробіть два фотознімку цього предмета, трохи зсунувши після першого фотоапарат по горизонталі. Запам'ятайте, який зі знімків правий, а який - лівий.
4
Перенесіть обидві фотографії на жорсткий диск вашого комп'ютера будь-яким відомим вам способом (USB-з'єднання, флеш-карта і так далі).
5
Запустіть Stereo Photo Maker. Завантажте фотознімки наступним чином: перейдіть в меню File -> Open left/Right Images.
6
Тепер підготуйтеся до сприйняття стереозображення. Для цього можна скористатися стереоокулярами. А можна в настройках драйверів вашої відеокарти включити стереорежим.
7
Клацніть по кнопці Alignment Mode, після чого вкажіть мишкою дві однаково розташовані точки на правому і лівому зображеннях (однієї пари точок буде достатньо).
8
Натисніть на відповідну вибраному раніше способу перегляду 3D-зображення кнопку: - якщо у вашого монітора частота розверстки перевищує 120 Гц і ви маєте окуляри 3D Vision, а також відеокарту від Nvidia, клікніть по кнопці Page-flip for 3D Shutter Glasses ; - у випадку з тривимірним телевізором перейдіть в меню по пунктам Stereo -> Interlaced -> 3D DLP TV; - якщо у вас 3D-монітор Sharp, натисніть кнопку Sharp 3D LCD; - у випадку з кольоровими анагліфние окулярами клікніть по кнопці Color Anaglyph, виберіть Half Color і два кольори, відповідні кольорам лінз ваших 3D-окулярах.
9
Якщо зображення на знімках перекошені, клікніть по кнопці Easy Adjustment, щоб підкоригувати кут між знімками.
10
Збережіть картинку: File -> Save stereo Image.