Як створити запит з параметром.

Запит є спеціально засіб управління базою даних, яке дозволяє відібрати необхідну інформацію по заданим критеріям. Причому результат запиту завжди буде актуальним, оскільки зберігається тільки його структура і умова відбору.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленим пакетом програм Microsoft Office;
  • - навички роботи з програмою Microsoft Access.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Access, щоб створити параметричний запит. Даний запит створюється на основі будь-якого поля таблиці, для якої користувач надалі вводить конкретне значення.
2
Перейдіть у вікно бази даних, у вкладку "Запити". Для створення параметричного запиту натисніть кнопку «Створити» і виберіть пункт «В режимі конструктора». На екрані з'явиться бланк запиту і вікно вибору таблиць і полів. Виберіть поля з таблиць, які ви хочете додати в запит. Приміром, у вас є таблиця «Клієнти» і ви хочете створити запит для пошуку клієнта на прізвище директора. Для цього виділіть таблицю «Клієнти», двічі клацніть по полю «Код клієнта», «Назва фірми», «Прізвище директора». Закрийте вікно вибору полів. Виберіть поле «Прізвище директора» в бланку запиту. Для того, щоб створити параметричний запит, в полі «Умова відбору» впишіть наступне: [Введіть прізвище клієнта]. Саме цей текст буде висвітлюватися користувачеві, коли він запустить даний запит, тому намагайтеся робити його якомога більш зрозумілим.
3
Створіть запит з декількома параметрами, для цього зробіть новий запит в Конструкторі, виберіть необхідні поля з таблиць. хочете додати. Наприклад, виберіть таблицю «Клієнти», з неї полі «Назва фірми», далі виберіть таблицю «Замовлення» і з неї виберіть поле «Дата замовлення» і «Сума замовлення». Закрийте вікна вибору таблиць, перейдіть в поле «Дата замовлення». У умови відбору введіть наступне: Між [введіть дату початку] і [введіть дату закінчення] При виконанні такого запиту користувачеві буде запропоновано ввести дати, між якими потрібно провести пошук замовлення.
4
Зробіть параметричний запит з використанням оператора LIKE і символу *. Створіть запит в режимі конструктора, виберіть таблицю «Товари», в полі «Марка товару» в умова відбору введіть вираженіеLIKE "*" & [Введіть продукти, що містять вираз] & "*" При запуску запиту на виконання введіть в поле запиту слово «соус », запит видасть вам всі товари, де згадується дане слово, наприклад« томатний соус »,« соєвий соус ».
Корисна порада
Використовуйте зрозумілі імена в параметричних запитах, так як вони будуть виводитися користувачеві на екран.