Як змінити ім'я користувача. Як змінити ім'я комп'ютера.

В деяких випадках користувачеві персонального комп'ютера потрібно змінити ім'я користувача. Наприклад, якщо старий профіль був пошкоджений і необхідно створити новий, а також, якщо комп'ютер використовувався іншим користувачем і був позначений його іменем.
Інструкція
1
Змінити ім'я користувача можна кількома способамі.Открить, наприклад, панель управління, а потім облікові записи, вибрати користувача і змінити ім'я.
2
В меню «Мій комп'ютер» відкрити розділ «свойства», потім вкладку ім'я комп'ютера і в новому вікні, ввести нове ім'я користувача і натиснути кнопку ОК.
3
Після виконаних дій необхідно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни повністю вступили в силу.
4
Можна змінити ім'я користувача, прописавши його в реєстрі. Для цього потрібно в меню «Пуск» в рядку «Виконати» написати regedit і в розпочатому редакторі реєстру знайти рядок: HKEY_LOCAL_MACHINE => SOFTWARE => Microsoft => Windows, а в ній після CurrentVersion буде існуюче ім'я користувача, яке потрібно змінити на нове ім'я . При роботі з реєстром необхідно дотримуватися обережності і не змінювати ніякої зайвої інформації, так як це може привести до непрацездатності персонального комп'ютера.
5
Щоб створити новий профіль замість пошкодженого профілю користувача, необхідно в панелі управління знайти вкладку «Адміністрування», а в ній вкладку «Керування комп'ютером» і «Локальні користувачі та групи», а потім в користувачах необхідно перейменувати профіль. Щоб раніше створені дані збереглися, необхідно скопіювати і перенести їх в новий профіль користувача.