Як надрукувати цінник.

Цінник це своєрідна реклама товару, який виставляється на реалізацію. Його головне призначення, залучити до себе увагу покупця і ознайомити його з інформацією про товар, виробника, компонентах і вартості. Сьогодні до ціннику є певні вимоги, пов'язані з його правильним оформленням.
Інструкція
1
Заповнюйте правильно. Цінники на всі види реалізованих товарів, обов'язково повинні містити відповідну інформацію про якість товару. При підготовці цінника харчових продуктів до друку вкажіть такі дані: Для товарів на вагу - сорт, ціна за одиницю ваги (500 гр, кілограм), в завісімотсі від расфасовкіДля товарів, які пропонуються в розлив - ціну за одиницю об'ема.Для штучних товарів та напоїв , упакованих виробниками - об'єм або вага, ціна за упаковку або пляшку. Найменування товару і термін його придатності, це обов'язкова інформація для всіх видів харчової продукції.
2
Напишіть і для товарів, що не вживаються в їжу, а зокрема парфумерних або галантерейних виробів, а також одягу в ціннику найменування товару, виробника і вартість.
3
Зверніть особливу увагу на його форму, шрифт і колір. Виберіть чіткий шрифт, щоб інформація про товар була добре видна споживачеві і він зміг виділити важливі для себе аспекти. Колір прямо пропорційно впливає на привабливість товару, підкресліть специфіку наступними кольорами: зелений - для кисломолочної продукції, блакитний-для море продуктів, коричневий - для виробів з кераміки та синій, червоний або помаранчевий для побутових або трикотажних товарів.
4
Виберіть форму цінника, але пам'ятайте, що квадратні або прямокутні легко сприймаються споживачами. Форма не повинна обмежувати заповнення цінника інформацією.
5
Підготуйте цінники до друку в програмі Microsoft Word. Для початку визначтеся з розмірами. Зробіть на сторіночці звичайну таблицю з осередками потрібного формату. Введіть в першу комірку текст з відповідною інформацією. Потім скопіюйте готовий цінник в наступні клітинки. Збережіть готову сторінку і виведіть на принтер. Можете друкувати цінники в будь-який інший зручній для вас програмі.
6
Запевніть цінники підписом матеріально - відповідальної особи. Вкажіть на ціннику реквізити магазину і дату оформлення цінника. Ця інформація не повинна мати виправлень чорнилом або фарбою.