Як відкрити газову заправку. бізнес план газові заправки.

Заправні станції завжди користуються попитом, так як суспільство постійно потребує палива для автомобілів. АЗС є гарною інвестицією, але відкриття бізнесу вимагає експертного розуміння галузі, щоб уникнути поширених проблем, які можуть перешкодити успіху.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - ліцензія;
  • - приміщення;
  • - обладнання;
  • - страховка.
Інструкція
1
Почніть з пошуку належного місця для АЗС. Розгляньте вже існуючі і готові станції для оренди або подумайте про можливість будівництва нової будівлі. Місцевість з високим дорожнім трафіком - кращий вибір. Зв'яжіться з місцевими ріелторами для здійснення покупки або зверніться по оголошенню про продаж АЗС в газеті.
2
Поговоріть з банківським персоналом і кредиторами для отримання фінансування і стартового капіталу для вашого нового бізнесу. Також розгляньте можливість співпраці з великими інвесторами.
3
Розробіть належний бізнес-план для запуску нової АЗС. Проаналізуйте грошові витрати, поставки палива, управління співробітниками. Поговоріть з представником газової компанії, продукт якої ви хочете представляти на новій АЗС. Обговоріть усі кваліфікаційні критерії та укладіть договір після обговорення всіх юридичних аспектів ваших відносин.
4
Зв'яжіться з місцевим муніципалітетом і встановіть сучасне обладнання у вигляді газових балонів з подвійними стінками зі скловолокна для додаткової безпеки. Зареєструйте нову АЗС в місцевому відділенні МНС.
5
Підключіть такі додаткові послуги до вашої АЗС, як магазин, автомийку та сервіс по накачиванию шин. Крім того, не забудьте про щоденне завезенні продуктів в ваш магазині. Це допоможе залучити нових клієнтів.
6
Оформіть заявку на одержання ліцензії та дозволу, якщо ви бажаєте продавати спиртні напої, сигарети і тютюн на АЗС. Більш детальну інформацію ви можете отримати в місцевих державних органах, які займаються комерційною діяльністю.
7
Подумайте про ефективні методи маркетингу для відкриття АЗС. Прикрасьте станцію барвистими банерами, що запрошують можливих клієнтів. Поширюйте листівки в оточуючих районах, оголосіть про урочисте відкриття нової АЗС.
Струменеві принтери все більше витісняються лазерними, що дають якіснішу і дешеву друк. Але в деяких випадках, наприклад, при друку фотографій, саме струменеві принтери дозволяють отримати більш дешеву друк. Так як у них достатньо швидко закінчуються чорнило, слід навчитися заправляти картриджі самостійно.
Вам знадобиться
  • - чорнило для заправки;
  • - три шприци по 10 мл.
Інструкція
1
Картриджі струменевих принтерів різних моделей можуть відрізнятися, але загальна технологія заправки у них однакова. Вам знадобляться чорнило потрібних кольорів, зазвичай це червоний, жовтий і синій (на деяких принтерах додатково заправляється чорний). Вони можуть відразу продаються в шприцах-тюбиках по 20 мл або вам знадобляться три звичайних медичних шприца по 10 мл, в які слід набрати чорнило потрібних кольорів.
2
Вийміть картридж із принтера, дотримуючись інструкції по експлуатації. В картридж заливається виразно кількість чорнила, необхідний обсяг зазвичай вказаний на корпусі. Покладіть картридж на газету друкуючих головок вниз, потім у кожному з трьох відсіків просвердлите, проколіть, прожгіте нагрітої голкою по отвору. Воно повинно розташовуватися у верхній частині картриджа, часом для нього вже є спеціально призначене місце.
3
Акуратно введіть в отвір голку шприца з чорнилом потрібного кольору і заправте картридж, зазвичай заливається приблизно 6 мл. Точно так же заправте інші відсіки чорнилом відповідних кольорів. Дайте картриджу хвилин п'ять постояти, потім заклейте скотчем заправні отвори. Знову поставте картридж в принтер і запустіть кілька циклів очищення, зазвичай від 1 до 3. Перевірте якість друку - якщо воно погане, повторіть цикл очистки. Після цього принтер повинен почати нормально працювати.
4
Так як самостійна заправка картриджів користувачами невигідна виробникам принтерів, вони стали постачати картриджі спеціальними чіпами, контролюючими витрата чорнила. Коли чорнило скінчаться (або чіп вирішить, що вони скінчилися), доведеться купувати новий картридж. Однак користувачі і в цьому випадку знайшли лазівки. У самому простому випадку просто купується новий чіп і ставиться на заправлений картридж. Купівля чіпа і фарби для заправки обходиться дешевше, ніж придбання нового картриджа.
5
На деяких моделях принтерів користувачі навчилися обнуляти чіпи, що дозволяє використовувати картриджі практично необмежену кількість разів. Нарешті, багато користувачів стали встановлювати на струменевий принтер саморобні СНПЧ - системи безперервної подачі чорнила, даний метод слід вважати найвдалішим рішенням проблеми. У такій системі відсіки для чорнила в картриджі з'єднані тонкими трубками з ємностями-донорами, з яких чорнило надходять в картридж у міру їх витрачання. Таким чином, картридж ніколи не виявляється порожнім.