Як прибрати блокування комп'ютера. Як прибрати блокіратор автоматизованої системи з нагляду.

В серії операційних систем "Windows" є цікава особливість. Коли користувач комп'ютера відходить на деякий час, комп'ютер автоматично блокується. З одного боку, функція дуже корисна, а з іншого боку, якщо не від кого ховати вміст комп'ютера, то функція викликає тільки роздратування. Приміром, користувачеві подобається екранна заставка, але через 5 хвилин бездіяльності системи на екрані з'являється блокування.
Інструкція
1
Для того щоб прибрати постійну блокування робочого столу нашого комп'ютера необхідно провести наступні дії. Згорніть всі відкриті вікна, якщо такі є в наявності, і натисніть правою кнопкою миші на робочому столі. Виберіть рядок "Властивості". У вікні, необхідно вибрати "Заставка". У цій вкладці знаходите значення "Захист паролем", прибираєте галочку натисканням лівої кнопкою миші. Натискаєте "Застосувати" або "ОК". Насолоджуєтеся отриманим результатом. Коли в системі відбувається збій, то цей спосіб може не спрацювати. Необхідно залізти в "нетрі" налаштувань системи.
2
Запускаємо команду "Виконати" з меню "Пуск". Вводимо значення "gpedit.msc" і переходимо в "Групову політику". У вікні, шукаємо папку "Адміністративні шаблони" - "Система" - "Можливості Сtrl + Alt + Del" - "Заборонити блокування комп'ютера". Блокування досі не зникла, буває й таке, переходимо до наступного методу.
3
Необхідно запустити вікно з "Властивостями системи". "Пуск" - "Панель управління" - "Властивості системи". Вибираємо вкладку "Додатково" - "Змінні середовища". В цьому вікні вибираємо змінну "PATH" і відкриваємо її подвійним кліком миші. В поле вводу інформації заносимо значення змінної "% SystemRoot% system32;% SystemRoot%;% SystemRoot% system32Wb>