Як поміняти ip роутера. Як поміняти собі ip.

Різні маршрутизатори та роутери використовують для створення локальних мереж змішаного типу. Найчастіше, дані пристрої виконують функції посередника між сервером провайдера і комп'ютерами, що входять до складу мережі.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель;
  • - комп'ютер або ноутбук.
Інструкція
1
Для настройки роутера обов'язково потрібно враховувати вимоги, висунуті вашим провайдером. Хочеться відразу помітити, що далеко не всі роутери можуть бути успішно налаштовані для роботи з будь-яким провайдером. Придбайте відповідне обладнання. Зверніть увагу на роз'єм підключення до інтернету (DSL або WAN).
2
Підключіть придбаний роутер до мережі змінного струму. Якщо ваш пристрій підтримує роботу з бездротовими мережами, то перевірте наявність точки доступу Wi-Fi. Іноді такі роутери можна налаштувати без підключення до них через кабель. В іншому випадку, здійсните з'єднання комп'ютера або ноутбука з роз'ємом LAN роутера.
3
До роз'єму DSL або WAN підключіть кабель провайдера. Запустіть web-браузер на обладнанні, з'єднаному з роутером. Прочитайте інструкцію до пристрою і знайдіть в ній його IP-адресу. Введіть його значення в url-рядок браузера. Натисніть клавішу Enter.
4
Відкрийте меню WAN. Спираючись на рекомендації фахівців вашого провайдера, налаштуйте підключення до інтернету даного роутера. Обов'язково збережіть налаштування.
5
Якщо вам потрібно створити точку доступу Wi-Fi, то відкрийте меню Wireless Settings. Задайте параметри роботи вашої бездротової точки доступу. Обов'язково встановіть досить складний пароль для запобігання злому вашої мережі.
6
В окремих випадках потрібно більш детально налаштувати параметри роутера. Наприклад, якщо ваш провайдер вимагає наявність статичної IP-адреси у даного пристрою, то задайте його. Це можна зробити в меню WAN. Виберіть з існуючих варіантів параметр Static IP. У наступному рядку задайте значення статичного IP-адреси.
7
Врахуйте, що після зміни IP-адреси вашого роутера вам, можливо, доведеться водити значення нового IP для отримання доступу до налаштувань обладнання. Іноді може знадобитися додаткова настройка локальної мережі на комп'ютерах.
Індивідуальний підприємець при необхідності (зміна прізвища, імені, по батькові, паспортних даних, місця проживання, додаванні або виключенні кодів КВЕД) повинен звернутися до податкової інспекції із заявою встановленої форми та документами, підтверджуючими підстави для внесення змін до ЕГРІП. Ці документи та підпис на заяві необхідно завірити нотаріально.
Вам знадобиться
  • - заява форми Р24001;
  • - нотаріальні копії документів, підтверджуючих необхідність змін;
  • - нотаріальні копії ІПН та свідоцтва про державну реєстрацію ВП.
Інструкція
1
Заповніть заяву за формою Р24001 про внесення змін до ЕГРІП. Бланк заяви ви можете взяти в податковій і внести потрібні відомості від руки або скачати в інтернеті саму форму і зразок її заповнення, ввести інформацію на комп'ютері і роздрукувати.
2
Залежно від ситуації заповніть додаткові аркуші до заявленію.Прі зміні прізвища, імені чи по батькові або даних про народження потрібно використовувати лист «А», місця проживання - «В», паспортних даних - «Г», додаванні видів діяльності - «І» бланка, а виключення - «К».
3
Зробіть копії всіх документів, підтверджуючих ті чи інші зміни (паспорта, свідоцтва про шлюб та ін., Потрібні сторінки з усіма відомостями, що мають значення у вашій ситуації, наприклад, при зміні місця проживання - розвороти з особистими даними та пропискою ).
4
Прошийте всі документи, що містять більше одного аркуша, і наклейте зі зворотного боку на місце прошивки папірець з написом «прошито і пронумеровано таке-то число аркушів» і розпишіться на ній.
5
Весь пакет документів завірте у нотаріуса (підпис на заяві та копії), оплативши його послуги за діючими тарифами.
6
Потім віднесіть документи в податкову інспекцію і здайте в потрібне віконце або черговому. Вам видадуть розписку про прийом із зазначенням дати, коли ви повинні прийти за результатом.В залежності від регіону звертатися з цього питання ви повинні в свою податкову або реєструючу інспекцію.Порядок прийому документів залежить від інспекції. Десь приймають тільки особисто від ІП і від представника за дорученням, в деяких випадках допускається вислати їх поштою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=53-hG2DnTdU