Як скоротити витрати.

Протягом усього ведення бізнесу неможливо отримувати достатній прибуток, якщо витрати виробництва виходять з-під контролю. Це особливо важливо для компаній, які тільки починають свою діяльність. Є безліч способів зменшення витрат.
Вам знадобиться
  • - Бізнес-план;
  • - аналіз діяльності підприємства.
Інструкція
1
Зверніть особливу увагу на ваші витрати на закупівлю матеріалів, витратних та комплектуючих для виробництва, його техпроцес (ручна праця або автоматизація, витратні або дублюючі операції), господарські потреби у вигляді плати за оренду, світло, інтернет, зв'язок, чай , канцтовари тощо, сплату податків. Саме їх регулювання зробить значний вплив на скорочення витрат.
2
Позначте напрямки контролю над підприємством, організуйте облік витрат по кожному з ваших напрямків, проводите постійний аналіз поступаємих даних за встановлений час. Останній крок на початковому етапі потрібно здійснювати через кожен місяць місяця, тобто брати досить короткі періоди. Формуйте пропозиції на основі результатів аналізу даних.
3
Скоротіть фонд зарплати. Це може бути повністю виправданий крок, якщо при аналізі даних за зарплатним фонду і кадрам було виявлено, що в штаті є должності- «дублери» без особливої необхідності, немає хоча б часткової взаємозамінності персоналу, спостерігається явно недозавантаженість співробітників. У такому випадку штат треба терміново переглянути, скоротити посадові обов'язки, «дублерів» і т.д.
4
Будьте обережні при зміні постачальника. Для ведення виробництва ви, швидше за все, закуповуєте матеріали у постійного дистриб'ютора, слідуючи договором про відстрочення платежів, який передбачає безкоштовну доставку і т.д. З метою проведення роботи по зниженню витрат ви можете спробувати знайти іншого постачальника з аналогічними матеріалами і більш низькою ціною. Ви здійснюєте перехід до нього, але тут може з'ясуватися, що у нього, наприклад, платна доставка, за певними властивостями вам не підходить частина матеріалів, а відстрочку платежу отримати можна лише через якийсь час (зазвичай до 1 року) і при певному обсязі щомісячних закупівель. Тому подумайте добре, чи влаштовує вас поточний постачальник перш, ніж шукати нового.
Витрати виробництва на увазі під собою витрати, які є пов'язаними з виробництвом і реалізацією випущених товарів. У бухгалтерській звітності вони відображаються у формі собівартості. При цьому витрати виробництва складаються з: матеріальниз витрат, витрат на оплату праці, відсотків за кредити.
Інструкція
1
Знизьте трудомісткість продукції, що випускається, зростання продуктивності праці і скоротіть чисельність адміністративно-обслуговуючого персоналу. Адже, значну частину в структурі витрат виробництва займає саме оплататруда.
2
Добийтеся зменшення трудомісткості продукції і приросту продуктивності праці за допомогою механізації та автоматизації основного виробництва, розробки та подальшого застосування прогресивних і високопродуктивних технологій, а також заміни та модернізації всього застарілого обладнання.
3
Вдоскональте організацію виробництва та праці. При необхідності візьміть в оренду додаткове обладнання. При цьому важливим значенням для збільшення продуктивності праці має його належна організація: підготуйте робочі місця, зробите їх повне завантаження, використовуйте передові методи і прийоми праці.
4
Проаналізуйте витрати, витрачені на виробництво товарів. Створіть план для економії всіх даних ресурсів, а також їх раціонального застосування. Застосуйте ресурсозберігаючі технологічні процеси. У цьому випадку важливим є збільшення вимогливості і повсюдне використання контролю за якістю всього надходить сировини і матеріалів від постачальників.
5
Скоротіть витрати по амортизації всіх наявних виробничих фондів за допомогою їх кращого використання, а також максимальної їх завантаження.
6
Визначте і дотримуйтесь оптимальну величину партії необхідних, закуповуваних матеріалів, оптимальну величину серії що запускається продукції у виробництво. Вирішіть задачу про те, чи будете ви самі виробляти або купувати у інших виробників будь-які окремі елементи, а також певні комплектуючі вироби.
7
Купуйте сировину і матеріали великими партіями. Це допоможе знизити витрати, які пов'язані з розміщенням замовлень на конкретні придбані товари, з подальшою прийманням даної продукції, контролем за своєчасним прохожденіемсчетов.