Як занизити Пріору.

Занижують автомобілі Пріора в основному молоді водії, щоб була можливість виділиться перед своїми друзями, у яких також є автомобіль або Пріора, чи якась інша марка.
Вам знадобиться
  • - УШМ (болгарка)
  • - ключ 19
  • - ключ 8
  • - викрутка хрестова
Інструкція
1
Перед початком роботи, необхідно зняти акустичну полку і відкинути заднє сидіння.
2
За допомогою викрутки, вам необхідно зняти бічну оббивку, при цьому треба відкрутити шість шурупів, після чого оббивка відкидається вперед в сторону передніх сидінь, оббивка висітиме на ремені безпеки.
3
Треба знайти під барабаном ременя, чорну заглушку, що має круглий вид, під нею знаходиться гайка, яка тримає шток стійки. За допомогою двох ключів на 19 і на 8, необхідно послабити дану гайку, ключем на 8 необхідно тримати шток, щоб не було провороту гайки.
4
За допомогою домкрата, вам необхідно підняти автомобіль і зняти заднє колесо, яке буде заважати для подальшої роботи. Після цього треба прибрати бруд, що знаходяться в арці, вона приховує під собою болт що тримає стійку знизу.
5
Після того, як ви відкрутили нижнє кріплення, необхідно до кінця відкрутити гайку що знаходиться в салоні автомобіля, після повного відкручування гайки, почуєте характерний гуркіт - при цьому стійка впаде на підлогу, цього можна уникнути, якщо у вас буде помічник, який триматиме стійку, коли ви будите відкручувати верхню гайку.
6
Отделяем пружину від стійки і при використанні УШМ укорочуємо її на необхідну для вас довжину.
7
Збірку здійснювати необхідно в зворотній послідовності, а вкорочувати пружину з іншого боку автомобіля робити аналогічно.
Зверніть увагу
Після того, як ви занизили Пріору, необхідно бути більш акуратним при парковці, так як відстань між асфальтом і бампером стало менше, і є висока ймовірність зламати бампер під час паркування заднім ходом об бордюр.
Корисна порада
При різанні пружин, необхідно підігнути обрізаний виток, щоб в результаті вийшло рівний майданчик. Після чого, пружину необхідно встановлювати вгору тією стороною, яка піддавалася обробки.