Як врахувати витрати на рекламу.

Ваш бізнес буде процвітати тільки в тому випадку, якщо ви будете все чітко планувати. До цього також відноситися і облік витрат на рекламу, яка є двигуном прогресу в будь-якому підприємстві. Отже, варто розглянути основні принципи витрати на коштів на рекламні кампанії.
Вам знадобиться
  • - Рекламний бюджет;
  • - аналіз реклами конкурента компанії;
  • - копірайтер;
  • - графічний дизайнер;
  • - фокус-група учасників.
Інструкція
1
Визначте цілі вашої рекламної кампанії. Загальні завдання включають збільшення прибутку, поліпшення впізнаваності бренду, отримання переваги над конкурентами, впровадження нової продукції, захоплення нового цільового ринку або розширення всього бізнесу. Цілі кампанії повинні бути чіткими, вимірними, досяжними і своєчасними.
2
Дізнайтеся свою цільову аудиторію, яка зацікавлена в придбанні продукту або послуги вашої організації. Визначте, які засоби масової інформації потрібні для досягнення даної мети: радіо, телебачення, інтернет або директ-маркетинг. Деякі споживачі краще будуть реагувати на виставки, флешмоби, телесемінарів, презентації. Все залежить від тієї галузі, в якій ви працюєте. Проаналізуйте, як покупці на цільовому ринку витрачають свій час, де отримують інформацію про продукт або послугу, і як вона впливає на їхнє рішення про покупку.
3
Створіть бюджет. У ньому викладіть суму, яку ви плануєте витратити на розробку рекламної кампанії. Він повинен враховувати вартість роботи позаштатних дизайнерів і копірайтерів. А також витрати на друк, на рекламну продукцію та інші матеріали.
4
Проведіть мозковий штурм своїх співробітників, з метою виявлення інших способів ефективної реклами продукту або послуги вашому цільовому ринку. Зробіть огляд рекламних компаній ваших конкурентів і почитайте відгуки про їх товарах. Ця інформація вам знадобитися для створення унікальної торговельної пропозиції, яке буде основою реклами.
5
Визначте, які ЗМІ будуть доречні в рамках Вашого бюджету і чи відповідають вони загальним цілям кампанії. Виберіть кілька варіантів для інтегрованої кампанії.
6
Попрацюйте з професійними дизайнерами, фрілансерами і копирайтерами для створення кампанії. Уявіть їм всю інформацію, що ви маєте про своє цільовому ринку і маркетингове повідомлення, яке ви хотіли б донести до споживача.
7
Визначте, як ви плануєте виміряти успіх вашої кампанії, коли ви її приведете в дію. Підрахуйте результати і складіть плани на наступні кампанії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MzrlcgHAkWo
Зверніть увагу
Можна скоротити бюджет на рекламу, якщо використовувати дешеві методи розкрутки, як прямий маркетинг.
Корисна порада
Завжди приймайте рішення з приводу обліку витрат на рекламу з радою директорів.