Як долетіти до Італії.

Якщо ви зібралися в гості, на шопінг або на відпочинок до Італії, будьте готові до того, що ціни в італійських магазинах не такі низькі, як у цьому намагаються запевнити численні гіди. Але для того щоб насолодитися повною мірою всіма незабутніми принадами цієї країни, потрібно туди добратися. Швидше за все, звичайно ж, літаком.
Інструкція
1
Якщо у вас немає довгострокової шенгенської візи, ви можете оформити для короткої гостьовій або туристичної поїздки короткострокову візу до Італії в Італійському візовому центрі в Москві. Крім цього, отримати візу замість вас зможуть турфірми або приватні особи, які мають офіційну акредитацію в Італійському візовому центрі.
2
Дізнайтеся розклад вильотів найбільш підходящих вам за часом, ціною та напрямку рейсів. Дізнатися ціни на квитки ви можете безпосередньо в авіакасах, в аеропорту, на сайтах аеропортів або звернувшись у службу доставки квитків, таку як www.tutu.ru.
3
Якщо ціни на квитки на прямі рейси вам здаються занадто високими, дізнайтеся, які бюджетні або транзитні рейси відправляються до Італії найближчим часом. Найвигідніші тарифи у австрійських авіаліній. Зайдіть на сайт http://www.austrian.com (російськомовний), клікніть на вкладку «Пропозиції» (там розміщені пропозиції за діючими акціями), вивчіть інформацію по спецтарифами «Редтікет». У ці спецтарифи вже включені всі податки і збори. На цьому сайті ви зможете дізнатися і вартість перельоту «туди і назад».
4
Отримайте візу. Для цього вам будуть потрібні документи: - оригінал і завірена копія квитків в Італію (або лист бронювання з друком кас, або електронні квитки); - підтвердження бронювання готелю (з підписами всіх посадових осіб і з зазначенням терміну вашого перебування в готелі); - заяву та гарантійний лист від запросила вас сторони (у випадку, якщо ви їдете на запрошення) із зазначенням термінів вашого перебування та ступеня споріднення; - медична страховка.
5
Купуйте тур в Італію, уявіть для отримання візи всі необхідні документи, а саме: - завірену копію закордонного паспорта; - завірену копію паспорта громадянина РФ; - фото 3? 4 см (якщо ви збираєтеся в поїздку з дітьми, необхідно буде представити і їх фото); - заповнену анкету (на італійському або англійською мовою); - довідку з місця роботи і довідку про зарплату, пенсії, стипендії та інших доходів; - оригінали виписок з валютних рахунків, тревел-чеків, завірену копію ощадкнижки (якщо є).
6
Приїжджайте в аеропорт завчасно. Ознайомтеся зі списком речей, заборонених до провезення на територію ЄС. Заповніть митну декларацію, пройдіть митний огляд і отримаєте посадковий талон.