Як підвищити ціну на товар.

Самая пріоритетне завдання будь-якого підприємця - це підвищення прибутковості від бізнесу, яким він займається. Є чимало способів досягнення даної задачі, і один з них - це підвищення ціни на товар або послугу. Але робити це потрібно з розумом і за деякими правилами.
Інструкція
1
Просто підвищіть ціну на товар, для цього зовсім не обов'язково вносити будь-які суттєві зміни в комерційну пропозицію. Звичайно, якщо ви не припускаєте відчутно підняти ціну, в даному випадку вам доведеться аргументувати дані дії і надати нову комерційну пропозицію з новою ціною.
2
Отримайте ще більшу вигоду від підвищення ціни на товар або послугу. Ви зможете непогано заробити ще до того, як ціна буде змінена в бік підвищення. Для цього заздалегідь оголосіть про підвищення ціни. Прив'яжіть це до певної дати. І чим швидше вона настане, тим краще. Оголосіть цільової аудиторії, що з такого числа ціна на продукцію буде підвищена. Обов'язково згадайте, що якщо покупець хоче отримати товар ще за старою ціною, то йому слід зробити покупку швидше. Додайте фразу: "кількість товару обмежена". Це має дію на психологію покупця.
3
Визначте, на скільки відсотків ви піднімете показник ціни. Спробуйте для початку випробувати це шляхом тестування. Підніміть спершу показник на 10 або 20%. Подивіться, як змінитися попит. Можливо, що відбудеться скорочення кількості продажів. Але якщо при підвищенні ціни кількість продажів падає ненабагато, то прибуток в абсолютних цифрах все одно зросте.
4
Зробіть так, щоб після підвищення ціни на товар або послугу, ваш товар став більш привабливим для покупця. Додайте спеціальні акції або певну кількість бонусів. Можна ввести післяпродажний сервіс або запропонувати розширену гарантію на товар. Так ваш товар стане набагато привабливіше, навіть при підвищенні ціни на нього.
5
Червона ціна завжди приваблює покупця. Додайте товар на самому видному місці, навіть якщо ви підвищите ціну, але вона буде на червоному тлі, то у покупця це створить враження вигідної пропозиції. Попит неодмінно підвищиться.
Фірма, яка займається оптовою торгівлею, може приносити своєму засновнику достатньо великі доходи. Тут можна отримати солідний прибуток навіть з одного оптової продажу . Для того, щоб оптовому підприємству більше продавати, потрібно шукати посередників, які згодом ваш товар перепродадуть клієнту.
Вам знадобиться
  • - реклама;
  • - система знижок і бонусів;
  • - менеджер з продажу.
Інструкція
1
Основним двигуном будь-якої торгівлі, в тому числі і оптової, є реклама. Тому необхідно рекламним ІНТСРУМЕНТ приділити особливу внманіе.
2
Якщо ви ще не маєте власного інтернет-сайту, то необхідно це прикре непорозуміння виправити. Довірте його створення професіоналам, при цьому не варто економити на розробці. Сайт повинен містити повну інформацію про ваші товари і послуги, зразки договорів, ціни, контакти. Ще краще буде, якщо це буде інтернет-магазин, в якому відразу можна буде зробити замовлення. Щоб убезпечити себе, оптовим клієнтам можна видавати логін і пароль тільки після підписання договору. Сайт повинен бути розкручений, тобто з'являтися в пошукових запитах на першій сторінці при пошуку інформації про вашому виді діяльності.
3
Розміщуйте інформацію про ваш товар в різних інтернет-каталогах і спеціалізованих журналах.
4
Зовнішня щитова реклама підійде для місць скупчення ваших потенційних клієнтів.
5
Обов'язково виготовте візитні картки, барвисті і інформативні буклети, інформаційні каталоги з описом всіх переваг вашого товару.
6
Рекламуючи вашу організацію, кожного разу необхідно згадувати про особливі умови для оптових клієнтів.
7
Розробіть систему знижок і бонусів для своїх постійних клієнтів. У рекламі обов'язково вказуйте інформацію про різницю в ціні при оптових і крупнооптових закупівлі.
8
Обдзвоніть організації, які могли б стати вашими потенційними клієнтами. Розішліть їм комерційні пропозиції по електронній пошті або факсом.
Корисна порада
Щоб продавати більше і успішніше, можна найняти фахівця з продажу (можливо, навіть кількох), вміє переконувати. Ось тільки гарному «продажників» потрібно буде виплачувати відповідне вознагражденіе.Крупним підприємствам ви можете давати свій товар на реалізацію, тільки необхідно дуже грамотний юридичний супровід угод.