Як встановити візуальні закладки. Візуальні закладки google.

Візуальні закладки все частіше стали використовуватися любителями серфінгу в інтернеті. Це дуже зручно. Напевно у кожного користувача є 5-10 адрес сторінок, які вони постійно відвідують. Все гранично просто: налаштуйте візуальні закладки, і пропаде необхідність тримати назва сайтів в голові.
Інструкція
1
Візуальні закладки сьогодні - це швидкий перехід по необхідним посиланнях і економія часу. Серед популярних інтернет-браузерів, візуальні закладки стали стандартною опцією в налаштуваннях інтерфейсу програми. В таких браузерах, як Opera або Google Chrom візуальні закладки не вимагають додаткових надбудов або установки необхідних доповнень. Запустіть браузер - натисніть "+" на панелі вкладок. Відкриється нова порожня вкладка.
2
Для Opera - наведіть курсор на порожнє віконце з цифрою "1". Правою кнопкою миші викличте контекстне меню - "Редагувати" - в порожнє поле введіть повну адресу сайту. Натисніть "ОК". Візуальна закладка готова.Для Google Chrome - наведіть курсор на вікно з сайтом, що ви додасте в візуальні закладки - натисніть значок "скріпка". Інтернет сторінка зафіксується в цій панелі.Для Firefox - натисніть один з квадратів (порожніх вкладок). Відкриється редактор візуальних закладок. Введіть адресу необхідної вам сторінки - натисніть "ОК".
3
Після створення візуальних закладок, їх можна змінювати, видаляти і переміщати. Щоб видалити візуальну закладку, наведіть мишу на вікно з вкладкою, натисніть "Х". Натискання на "гайковий ключ" або "шестерінку" призведе до редагування, створеної вами візуальної закладки.
Відео по темі
 www.youtube.com/watch?v=NSacqxHA1lA
Зверніть увагу
На відміну від Opera, браузер Mozilla Firefox не має вбудованого сервісу візуальних закладок.
Корисна порада
Використовуйте плагін Speed Dial в Mozilla. Кількість вкладок зможете зробити до нескінченності.