Як вибрати банківську карту.

В сьогоднішній час пластикові картки є звичайним предметом побуту практично для кожної родини. Процедура оформлення банківських карт спростилася до мінімуму, і вже за 30 хвилин можна стати власником, інакше картодержатель, однією з них. Але як із усього різноманіття карт, які пропонуються банками, вибрати саме ту, яка дійсно необхідна вам?
Інструкція
1
Визначте на які цілі вам необхідна банківська карта. Всі пластикові карти, які пропонують банки, поділяються на дві об'ємні групи: дебетові та кредитні. Дебетові, інакше, розрахункові карти являють собою розрахунковий рахунок для фізичної або юридичної особи, на який надалі ви плануєте перераховувати кошти. Є кілька різновидів рахунків, які може в себе включати дебетова карта: поточний, депозитний, накопичувальний. Поточний рахунок призначається тільки для перерахувань на нього вільних коштів, з подальшим їх зняттям через певний період часу. Якщо ви проявили себе як добросовісний клієнт банку, то до розрахункового картковому рахунку вам можуть запропонувати послугу «овердрафт», яка представляє собою кредит розміром 2-3 середньомісячних надходжень на карту. Депозитний та накопичувальні рахунки являють собою спосіб зберігання вільних грошових коштів, з подальшим нарахуванням на них відсотків, в середньому це 10-18% річних. Кредитні банківські картки призначаються для здійснення видаткових операцій за рахунок коштів, наданих банком.
2
Уточніть територію використання банківської карти. Пластикові карти типу Visa electron і Maestro можуть використовуватися тільки на території тієї країни, де ви проживаєте. Карти типу Visa і Mastercard можуть використовуватися по всьому світу. Існують такі різновиди карт платіжної системи Visa, а саме: Electron, Classic, Gold і Platinum. Різновидами карт типу Mastercard виступають карти: Cirrus, Maestro, Mass, Gold, Platinum. Дані різновиди розрізняються між собою обсягом і вартістю послуг, які вони в себе включають.
3
Визначте бажаний статус банківської карти. Існують іменні та неперсоніфіковані карти. На іменних картах позначається ім'я та прізвище власника картки, але для їх випуску потрібен час, тому оформлення такої картки займає від 2 до 7 днів. Неперсоніфіковані карти, інакше, неіменні -це картки миттєвого випуску.
4
Зверніться до підрозділу банку для оформлення пластикової карти. Обов'язковими документами для оформлення картки будуть ваш паспорт та ідентифікаційний код. Але якщо це кредитні карти, то до даних документів ще необхідно додати довідку з місця роботи для фізичних осіб або податкову декларацію для суб'єктів підприємницької діяльності. Після подачі документів, ви оформляєте заяву на отримання банківської карти, а потім підписуєте договір на управління картковим рахунком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PfRbYxMwb_E
Зверніть увагу
Як вибрати банківську карту? Оцінюючи свої майбутні витрати, кожен з нас стикається з щоденною маленької проблемою: Скільки грошей треба мати з собою? Існують різні типи карт, і треба вміти вибрати з них самий походящий. У банківських карт може бути величезний перелік опцій і характеристик. Тому серйозно треба поставитися до вибору типу картки і визначити, що для Вас в даний момент є пріоритетним, які завдання повинна вирішувати карта.
Корисна порада
Як вибрати банківську карту. Один з найпопулярніших банківських продуктів сьогодні - банківська карта. Найбільше, особливо, у нас в країні поширені дебетові карти. Відразу відзначимо, що при отриманні картки в рамках "зарплатного проекту" переконайтеся, що карта дебетова і банк не надав вам можливість використовувати певну кількість грошей в якості кредиту. Інакше може вийти так, що ви, знімаючи гроші з вашого рахунку, можете скористатися цими коштами, самі того не підозрюючи.
Цінність пластикової карти, як дебетової, так і кредитної, полягає в здатності максимально задовольняти потреби її власника. Не існує однозначних характеристик, які могли б підійти різним споживачам. Тому, не довіряючи вибір карти банківського клерка, подумайте перед її отриманням над важливими для вас аспектами і функціональними можливостями пластика.
Інструкція
1
Вибирайте банк, що має розгалужену мережу банкоматів, якщо картка потрібна вам тільки як замінник гаманця з готівкою. Якщо ви часто знімаєте гроші, вам необхідно буде передбачити можливість поповнення свого рахунку. Для цього вибирайте банк, що має відділення поблизу від вашої роботи або дома.Поінтересуйтесь, наскільки обраний вами банк лояльний до своїх позичальників: ніколи не завадить наявність дисконтних програм, бонусів за покупки, партнерських відносин банку з різними магазинами і салонами. Для оплати послуг або купівлі товарів через інтернет найкраще використовувати віртуальні картки Virtuon і Virtual, призначені тільки для використання в інтернеті.
2
Визначтеся з платіжною системою. Якщо ви не збираєтеся користуватися карткою за кордоном, вибирайте Visa Electron або Maestro. Гідності дорогого елітного пластику (MasterCard Platinum, Visa Platinum або Visa Gold і MasterCard Gold) можна оцінити лише за кордоном: з його допомогою легко взяти напрокат автомобіль, забронювати готель, отримати знижки в магазинах. Щоб заощадити на комісійних, стягнутих при конвертації грошових коштів, придбайте для поїздки в європейські країни карти з рахунком в євро, для США - карти з рахунком в доларах. Отримайте чиповую карту, якщо головним критерієм для вас є високий ступінь захисту. Пам'ятайте: чим вище рівень картки, тим дорожче вам обійдеться її щорічне обслуговування.
3
Вивчіть при отриманні кредитної картки найретельнішим чином умови договору, що стосуються тарифів і додаткових комісій, які виходять за рамки кредитного ліміту. Реально оцініть свої фінансові можливості, попросіть розрахувати мінімальний платіж, порівняйте річний відсоток і вартість річного обслуговування.
4
Оцініть сервіс, пропонований банком, в якому ви отримуєте кредитну карту. Уточніть адреси офісів обслуговування і час їх роботи, щоб вам було зручно здійснювати платежі по кредиту. Для погашення заборгованості в будь-який зручний для вас час, вибирайте кредитна установа, банкомати якого оснащені функцією прийому готівки. Якщо ви не допускаєте прострочень платежів, банк може надати вам більш вигідні умови по кредиту. У багатьох банків існує також практика надання послуги cash back, що припускає повернення на карту певного відсотка від суми зробленої покупки.