Як зшити тапочки дитині.

Діти - це джерело і позитивних емоцій, і постійної турботи. Купувати домашні тапочки для малюків це матеріально невигідно, але необхідно. Спробуємо зшити їх самостійно. Як приклад візьмемо викрійку тапочок 15 розміру.
Вам знадобиться
  • - Папір для викрійки;
  • - різні шматочки тканини;
  • - коса бейка;
  • - нитки;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Бічні частини тапочок повинні бути схожі на трапецію і складатися з 2 шарів тканини. Верхній шар зробіть з красивою щільної матерії. Внутрішній шар - з м'якого теплого матеріалу.
2
Виріжте з паперу викрійку. Складіть тканину навпіл, лицьовою стороною всередину, і переведіть лекало на тканину. Те ж саме зробіть з другим шматком матеріалу. Вирізуйте з припуском на шов 1 см. Має вийти 4 деталі з матеріалу. Дві - для правої частини і дві - для лівої частини Гапочка.
3
Наступна частина - язичок. Паперову деталь перенесіть на тканину, таку ж, як і для бічних деталей тапка. Не забудьте припуски на шов.
4
Поставте ніжку малюка на аркуш паперу. Олівцем обведіть ступню. Збільште малюнок з усіх боків на 1 см і виріжте викрійку підошви. Переведіть лекало на тканину. Додайте припуски на шов 1 см. Підошва повинна складатися з 4 шарів: щільна тканина, синтепон, джинсова тканина, шкіра або кожзам. Вийде 4 деталі з різною тканини. Щільну тканину і синтепон настьогайте (прошийте устілку вздовж і поперек з відстанню між швів 1-2 см), потім з'єднайте з джинсової деталлю.
5
Складіть бічні частини Гапочка красивою тканиною всередину. Прошийте в місцях пальців і п'яти. З'єднайте бічні частини з язичком. Шов зробіть з лицьового боку, прикрасьте його косою Бейко відповідного кольору.
6
Пристрочите простеганние частини підошви (джинсової тканиною назовні) до верхньої частини Гапочка з лицьового боку за допомогою косою бейки. Підігніть край бейки вниз, приживаючись кравецькі шпильками. Приметайте шкіряний шар підошви до тапочку і пришити. Таким же чином зробіть тапочок на іншу ногу. Зверху тапочки Мохно прикрасити хутром.
Корисна порада
Вирізуйте викрійку підошви відразу для двох тапочок, склавши матеріал навпіл лицьовою стороною всередину. Як матеріал можна взяти непотрібні речі: джинси, светри, сумки, куртки і т.п.
Щоб ваш малюк носив тапочки з задоволенням, їх можна зшити самим, створивши оригінальну, забавну і запоминающуюся річ. Зроблене з любов'ю і турботою, таке творіння стане улюбленою річчю вашого малюка, а його ніжки завжди будуть в теплі і затишку.
Вам знадобиться
  • Махрові шкарпетки потрібного розміру, 2 маленькі м'які іграшки, робочі рукавички з прогумованими елементами на долонних поверхнях, атласна стрічка шириною 1,5 - 2 см, клейовий швейний флізелін, нитки, голка, ножиці.
Інструкція
1
Роботу слід почати з виконання підошви тапочок. Для цього берете пару робочих трикотажних рукавичок з нанесеними на поверхню долонь прогумованими деталями у вигляді точок, смужок або інших малюнків. Саме ці долоні поверхні рукавичок і служитимуть підошвою тапочок. Дані поверхні рукавичок вирізаєте і зміцнюєте з виворітного боку за допомогою клейового швейного флизелина. Це виключить деформацію тканини і дозволить тримати форму.Еслі довжина ступні ніжки вашої дитини більше розміру відрізка тканини з рукавичок, то підошва складатиметься з двох з'єднаних між собою відрізків з перчаток.На підготовленої таким чином тканини викреслюють підошву тапочок, яка представляє собою неправильної форми овал з найбільшим діаметром, рівним довжині стопи дитини + 1,5-2 см на виріст і припуски на шви, а найменший діаметр дорівнює приблизно половині більшого діаметра.
2
Атласну стрічку пришиваєте в край до вирізаним підошвам таким чином, щоб вийшла фігура з бортиком. Для закріплення швів, можна зробити ще одну додаткову декоративну строчку поверх атласної стрічки.
3
В підготовлену таким чином підошву тапочок ставите махровий шкарпеточку. Для примірки можна попросити малюка надіти шкарпеточку і поставити ніжку в підошву. Так ви визначите природне розташування носочка в підошві, зробите розмітку (лінію), за якою буде пришивати підошва до носочку.Подошву можна пришити як потайними стежками, так і використовуючи декоративні стібки, наприклад, через край. Для прикраси можна використовувати контрастні за кольором нитки.
4
Заключним етапом служить пришивання м'якої іграшки. Іграшку пришиваєте таким чином, щоб стібки не були видні. Перш ніж пришити іграшку, слід провести примірку на ніжку малюка. Експериментально визначаєте місце розташування іграшки так, щоб вона не заважала дитині при ходьбі. Це може бути як в районі підйому стопи, так і на зовнішніх сторонах гомілки (щиколотки).
Зверніть увагу
Замість м'якої іграшки можна використовувати плоскі яскраві наклейки або нашивки.
Корисна порада
Замість рукавичок для підошви можна використовувати будь щільний матеріал.