Як відновити резервну копію.

Уявіть собі таку ситуацію: ви вирішили створити повну резервну копію баз даних на своєму комп'ютері. Створивши резервну копію і заспокоївшись, ви починаєте займатися своїми справами. І раптом в один прекрасний день у вас виникає гостра необхідність скористатися створеної раніше резервної копією баз даних. А вона пропала. Що робити?
Інструкція
1
Підключаємося до одного з примірників компонентів Microsoft SQL Server Database Engine. Розгортаємо дерево сервера в оглядачі об'єктів, клацаючи по імені сервера. Далі розгортаємо вузол «Бази даних» та вибираємо потрібну користувача базу даних. Кількома по ній ПКМ і тиснемо «Відновити», вказуючи пункт «Завдання». Потім клацаємо на «База даних», і у нас відкривається діалогове віконце «Відновлення бази даних».
2
Дивимося на сторінку «Загальні»: у нас з'явиться в колонці «В базу даних» бази даних, яку потрібно відновити. В текстовому полі з назвою «На момент часу» вибираємо дату і час.
3
Щоб нам вказати розташування резервних наборів даних, що потребують відновлення та їх джерело, вибираємо необхідний варіант: з бази даних або з пристрою.
4
Вибираємо в сітці вибору резервних наборів даних потрібні нам набори. Тут же у нас позначаться доступні резервні копії. Можна змінити в сітці вибрані елементи, якщо запропонований за умовчанням план відновлення нас не влаштує. Тільки запам'ятайте, що всі копії, які пов'язані з відключеною, теж відключаються автоматично. Вибрати додаткові параметри або провести огляд нам допоможе натискання кнопки «Параметри» з області «Вибір сторінки».
5
На панелі параметрів відновлення ми можемо вибрати відповідні параметри стосовно до нашої ситуації: переписування існуючої бази даних, збереження налаштувань реплікації, видача запиту перед початком відновлення кожної з резервних копій або обмеження доступу до відновлених базам даних.
6
Можна також відновити в нове місце будь-які файли бази даних. Для цього потрібно в сітці «Відновити файли бази даних як» визначити для кожного файлу нове місце його відновлення.
iCloud - зручна хмарна технологія від Apple, в яку автоматично синхронізується будь-яка інформація з пристрої цього виробника. Це дуже зручно при перенесенні інформації з одного пристрою на інший. Для цього достатньо правильно відновити файли з iCloud.
Інструкція
1
Оновіть програмне забезпечення вашого пристрою від Apple. Для цього виберіть "Налаштування" на головному екрані. У меню, зайдіть в пункт «Основні» і натисніть «Оновлення ПЗ». Ця операція може зайняти тривалий час, але вона стане гарантом того, що ви зможете відновити резервну копію з iCloud, яка була створена для іншого пристрою.
2
Перевірте, яка з останніх копій була збережена в хмарі і доступна на даний момент для відновлення. Знову зайдіть в "Налаштування". Клікніть по пункту меню iCloud. У списку, знайдіть «Сховище і копії». В цьому розділі ви знайдете декілька збережених копій з iCloud - назва, інформацію і дату синхронізації. Запам'ятайте назву потрібної.
3
Натисніть два рази кнопу назад, щоб потрапити в розділ «Настройки». Тепер перейдіть в «Основні» і виберіть «Скидання». Вам потрібен варіант «Скинути контент та установки» - клікніть по ньому.
4
Знову поверніться в розділ «Налаштування» та натисніть «Налаштувати пристрій». Система iCloud запропонує вам авторизуватися, якщо ваш акаунт ще не активний. Введіть логін і пароль від вашого профілю (тієї, де зберігається резервна копія) і із запропонованого списку виберіть потрібну вам копію.
5
Після відновлення даних, ваш пристрій iOS перезавантажиться і почне копіювання придбаного раніше контенту: музики, фото, програм та інших елементів. Всі ці файли будуть відновлюватися з магазину Apple, тому, якщо на момент відновлення у якогось з додатків вийде оновлена версія, то на ваш пристрій встановиться вдосконалений варіант.
6
Слідкувати за процесом відновлення вам дозволить індикатор, який з'явиться в нижній частині екрану. Будьте готові до того, що система може попросити у вас паролі від облікових записів iTunes, App Store і iBooks Store.
Корисна порада
Підпишіться на iTunes Match (підписка платна) і ви зможете зберігати і відновлювати з хмари аудіофайли, які набули не тільки в магазині iTunes.