Як оббити балкон.

Не кожна людина може собі дозволити найняти фахівця, оплатити його роботу і дорогий будівельний матеріал, який призначений для обшивки балкона. При бажанні можна виконати дану роботу самостійно. Тим самим ви зможете заощадити пристойну суму грошей.

Інструкція
1

Для початку потрібно зняти зі стін всю штукатурку. Після цього можна йти в будівельний магазин і придбати там необроблену рейку, шпунтовану дошку для підлоги, пенотекс, брус перерізом 40х20 міліметрів під рейку і перетином 100х150 міліметрів під статеву дошку. Врахуйте, балкон - це не лоджія, тому матеріалу потрібно значно менше.

2

Візьміть брус меншого перетину і за допомогою саморезов закріпіть його на стіни балкона. Крок повинен бути 30 сантиметрів. Після цього можете кріпити до нього рейку також на саморізи. Вся робота по обшивці балкона рейкою займає приблизно один день.

3

Далі можете переходити до стелі і підлоги. На бетонну плиту садити бруски на саморізи у вас точно не вийде. Для цієї мети вам стане в нагоді монтажна піна. З її допомогою по всьому периметру стелі закріпіть брус. Решта проміжні бруски можна посадити на клей. Залиште свою роботу на добу, щоб піна затверділа. З цієї решетування далі кріпиться рейка за допомогою саморезов.

4

Брус робиться по периметру для того, щоб запобігти падінню всій дерев'яної конструкції на голівку, так як кожна рейка кінцями кріпиться саме до цих брусків. Проміжні кріплення до приклеєним брусків робляться для того, щоб надати прямолінійність рейках.

5

Останнім етапом є підлогу. Для початку необхідно з розміщеного вздовж балкона брусу перетином 100х150 міліметрів в три ряди накласти дошку. Кріпити також краще всього за допомогою саморезов. Залишайте міліметрові зазори. Стики між рейками можна закрити за допомогою дерев'яного плінтуса. Між лагами найкраще прокласти утеплювач. Дерев'яні елементи необхідно піддати неодноразової обробці пенотексом. Рейки також можна обробити лаком. На всю роботу йде близько трьох днів. В середньому вам доведеться затратити близько п'яти тисяч рублів.