Як подивитися MOV.

MOV - це формат відео- і аудіо-файлів, розроблений корпорацією Apple для використання в операційних системах MAC OS, які встановлюються в комп'ютери Macintosh. Застосовується він для зберігання відеороликів і в інших цифрових пристроях - наприклад, у відеокамерах і мобільних телефонах. Проте авторство корпорації-конкурента не означає, що відтворювати такі файли в операційних системах сімейства Microsoft Windows неможливо.
Інструкція
1
Спробуйте програти такий відеофайл власним плеєром ОС Windows (Media Player) - він здатний відтворювати файли з роздільною здатністю .mov ранніх версій (до версії 2.0). Якщо цього зробити не вдасться, то скористайтеся одним з варіантів, описаних в наступних кроках.
2
Встановіть «рідний» для цього формату відеоплеєр від корпорації Apple - QuickTime. Завантажити його краще з сайту виробника, де можна вибрати кілька варіантів, призначених для роботи в ОС Windows різних версій. Пряме посилання на сторінку вибору версій - http://www.apple.com/quicktime/download. У процесі установки цей плеєр додасть в різні програми (наприклад, в браузер) модуль для відтворення не тільки файлів з розширенням .mov, але і роликів, записаних з використанням кодека Real Media і деяких інших, що мають відношення до продукції Apple.
3
Використовуйте програми для відтворення відео, які в базовому комплекті мають модулі, необхідні для відтворення MOV-файлів. До таких відеопрогравачів відноситься, наприклад, VLC Media Player або The KMplayer. Перевага цих програм в порівнянні з оригінальним програмним забезпеченням корпорацій Apple і Microsoft в тому, що вони включають опції роботи з форматами обох конкурентів, та ще й маси інших самостійних розробників.
4
Конвертуйте файл, записаний у форматі mov, в який-небудь інший формат, засіб для відтворення якого є у вашій операційній системі. Формат mov, як і, наприклад, формат avi, являє собою лише «контейнер», всередину якого міститься інформація, що містить кадри відеозапису. Ця внутрішня інформація може бути записана з використанням самих різних кодеків. Програми-конвертери витягують закодовану відеоінформацію і поміщають її в файл-контейнер іншого формату - наприклад, в avi. Знайти підходящу програму в мережі не складе труднощів - це може бути наприклад, RAD Video Tools або MEncoder.