Як зробити ангельські крила. Як зробити крила для людини.

Костюм ангела немислимий без неодмінного атрибута ангельської зовнішності - двох білосніжних крил за спиною. Такі крильця є у продажу в спеціалізованих магазинах, але ви можете зробити їх самостійно, підібравши оптимальні саме для вашого костюма розмір і форму крил. Існує декілька способів виготовлення ангельських крил, і самі вони можуть мати різний вигляд - пухнасті або прозорі, плоскі або об'ємні. Виберіть потрібний спосіб, виходячи з того, якими матеріалами для творчості ви володієте.
Вам знадобиться
 • Для крил на картонній основі:
 • - картон;
 • - білий папір або тканину;
 • - клей ПВА і пензлик;
 • - гумка (близько 1 м);
 • - синтепон;
 • - для пір'їнок: пір'я/білі серветки/біле хутро/боа з пір'я/білий шовк і тонка дріт/білий атлас.
 • Крила на каркасній основі:
 • - дріт для каркаса;
 • - білі капронові колготки або прозорий тюль;
 • - голка з ниткою;
 • - гумка.
 • - ножиці.
Інструкція
1
Крила на картонній основі. Визначте оптимальний розмір і форму крил ангела за допомогою вимірювань фігури. Ви можете прямо на фігурі намалювати лекало крила, приклавши до неї аркуш паперу. Враховуйте, який вид вони матимуть при погляді на людину спереду.
2
Виріжте за отриманим лекалом два крила одного деталлю з щільного картону. Обклейте картон білим папером або тканиною.
3
З внутрішньої сторони крил приклейте або міцно пришийте дві гумки (по типу плечових ремінців рюкзака) на відстані ширини спини один від одного, щоб крила можна було легко вдягати. Місця приєднання лямок замаскуйте білим папером.
4
Потім наклейте один-два шари синтепону. Виріжте деталь з великим припуском по всім сторонам, наклейте її на картонну основу, а потім виріжте крила по контуру, зрізуючи надлишки синтепону - так краю крилець вийдуть рівними.
5
Зверху синтепону приклейте великі пір'я, а якщо їх немає, то - розірвані на дрібні шматочки білі серветки. Є варіант обклеїти крильця білим пухнастим хутром з довгим ворсом. Також прекрасно підійде для обклеювання крил ангела біле боа з пір'я.
6
Існує економний і дуже ефектний спосіб виготовлення пір'я для обклеювання крилець. Візьміть білий шовк (натуральний або штучний) і наріжте з нього смужки за розміром пір'я, які вам необхідні. Розпушити тканину по краях смужок, роблячи пухнасту бахрому. Приклейте тонкий дріт на шовк. Потрібно зробити два-три шари таких смужок для кожного пера.
7
Також пір'ячко можна зробити з блискучого атласу, нарізавши його на маленькі прямоугольнички із закругленими кутами і обпаливши краю запальничкою, щоб тканина не сипалася. Акуратно пришиті ряди таких блискучих пір'їнок виглядають чудово.
8
Прозорі крила на дротовому каркасі. Робляться такі крила з товстого дроту і білої прозорої тканини типу тюлю або з білих капронових колготок.
9
Сформуйте з дроту два крила ангела. Перекрутіть дріт у точці з'єднання двох крил, щоб вийшла форма «вісімки». Закріпіть кінці дроту клейкою стрічкою.
10
Натягніть на крила білі капронові колготки великого розміру - по одній «колготіне» на кожне крило. Якщо ви використовуєте тюль, то оберніть каркас тканиною, обшийте крила по контуру, захоплюючи дріт у шов і потім зріжте зайву тканину. Зробіть з широкою гумки або з атласної стрічки кріплення крил, як описано в п. 3.
Ангельські крила - улюблений атрибут маленьких дівчаток, які прагнуть покрасуватися в них на новорічному або будь-якому іншому ранку. Купити їх звичайно можна, але є можливість зробити їх самим.
Вам знадобиться
 • Картон, білий папір, білі серветки, ножиці, голка і нитка, клей (краще використовувати ПВА), гумка, синтепон, пір'я та інші прикраси на ваш розсуд, щоб привнести в оформлення крилець щось своє.
Інструкція
1
Спочатку вирішимо, якими будуть розмір і форма крилець, вирізаємо заготовку і оклеиваем білим папером.
2
Запрошуємо своє чадо і по ширині його спини вираховуємо, де прикріпити гумки. Пришиваємо або приколює за допомогою степлера гумки. Місця кріплення гумок заклеюємо шматочками паперу.
3
Прикрасити крильця можна двома способами. Перший полягає в обклеюванні їх синтепоном. Вирізаємо з 5-ти сантиметровим припуском синтепон, клеїмо його на картон і потім відтинаємо зайве. Другий спосіб дешевше - рвемо на клаптики білі серветки. Потім обмазуємо крила клеєм і обліплюють крила клаптиками серветок. Вийде дуже красиво. Також можуть стати в нагоді і пір'я зі старих подушок.
Корисна порада
А якщо у вас завалялося непотрібне боа білого або близького до нього кольору (наприклад, світло-рожевого), то можна зробити крильця, від яких будь-яка дитина буде в захваті. Просто до готових крильцям на основі синтепону по краях приклеюємо боа. Виглядати буде чудово.