Як закрити пройми гачком.

Досить давно придумані в'язальні машини і ті, хто хотів, придбали їх для домашнього в'язання, проте як і раніше користуються попитом спиці і гачки, тому що в'язання є не тільки мистецтвом, а й своєрідним відпочинком. Перед початком в'язання слід підібрати потрібну нитку, гачок або спиці і вибрати візерунок, який ви хочете отримати в кінці роботи.
Вам знадобиться
  • в'язальний гачок, в'язальні нитки
Інструкція
1
Закрийте на початку лицьового ряду три петлі. Почніть провязивать разом дві петлі лицьової, а потім петлю, яка утворюється, потрібно перемістити на ліву спицю. Наступні дві петлі так само пров'яжіть разом і знову перемістити на ліву спицю. Зробіть цю операцію ще раз, і таким чином в підсумку ви закриєте три петлі.
2
Довяжіте ряд візерунком, який виконується протягом усього в'язання. Поверніть виріб на виворітну сторону і виконайте таку ж роботу, яка виконувалася в першій частині з поправкою: підв'яжіть по дві петлі виворітними петлями.
3
Пров'яжіть до кінця ряд. Потім поверніть в'язання на лицьову сторону. У вас вийде другий ряд і в ньому теж слід закрити петлі. У другому ряду закрити дві петлі прийомом, який ви використовували в попередніх пунктах. Коли ви довяжете ряд, поверніть виріб виворітного стороною і закрийте дві петлі.
4
Закрийте з лицьової та зворотньої сторін виробу по одній петлі. У вас повинно вийти по шість закритих петель для пройм з обох сторін.
5
Застосуйте ще спосіб, за допомогою якого можна закрити для пройм в одному ряду з обох сторін. Для цього на початку ряду з лицьового боку закрийте три петлі. Продовжуйте в'язати ряд, в кінці якого недовяжіте чотири петлі, тобто з запасний однієї петлею. Чи не пров'язуючи далі переведіть на праву спицю залишилися петлі. Через останню петлю простягніть попередню так само недовязивая.
6
Крім однієї протягнути всі залишилися петлі один через одного. Кінцеву петлю провязать лицьовій. З двох сторін вироби у вас повинно вийти по 3 закритих петлі. Далі провязать виворітний ряд до кінця. Дві перші петлі лицьового ряду закрити звичайним способом, а дві останні петлі необхідно протягнути один через одного. Потім провязать до кінця виворітний ряд і виконати теж самій. Дотримуючись цих правил, можна правильно закрити петлі для пройм.