Як кріпити полотенцесушитель. Як прикрутити полотенцесушитель відео.

Вибір полотенцесушителей в магазинах справді величезний. Будь-які розміри різні форми. Щоб радість від покупки була повною необхідно правильно встановити і добре закріпити полотенцесушитель. Це можна зробити самостійно, не вдаючись до послуг сантехніка.
Вам знадобиться
  • Дриль, викрутка або шуруповерт, ключі, рівень.
Інструкція
1
Задумайтесь про те, як ви будете кріпити полотенцесушитель вже при його покупці. Поцікавтеся у продавця, з якими з представлених моделей в комплекті йдуть кріплення. Не дивуйтеся, якщо в обраному вами екземплярі їх не виявиться. Просто не забудьте докупити ці такі необхідні штуки окремо. Також перевірте наявність сполук (для води).
2
Підготуйте місце для монтажу. При наявності старого полотенцесушителя демонтуйте його. Перекрийте доступ води і відкрутіть гайки, якими полотенцесушитель кріпиться до труб водопостачання. Викриття все кріплення і обережно, притримуючи полотенцесушитель, зніміть його зі стіни.
3
Розпакуйте новий полотенцесушитель. Прикрутите до нього тримачі. Для цього вам може знадобитися викрутка (залежить від типу кріплення). Водночас накрутите потрібні з'єднання, за допомогою яких буде підключатися вода. Це можуть бути куточки, муфти (прямі і кутові) і ін. Все залежить від ваших конкретних умов.
4
Приставте полотенцесушитель до стіни в місці його передбачуваного розміщення. За допомогою олівця зробіть розмітку для свердління отворів. Робити це краще з напарником. Один використовуючи будівельний рівень, вирівнює і утримує полотенцесушитель, а інший робить позначки.
5
Відкладіть полотенцесушитель в сторону. Візьміть дриль. Вставте в патрон свердло по кахлю потрібного діаметра. Просвердлите в плитці всі потрібні отвори по зробленим раніше мітках. Замініть свердло по кахлю на свердло по бетону. Досверліте дірки до потрібної глибини. Вставте в стіну пластикові дюбеля.
6
Заберіть дриль, вона вам більше не знадобиться. Візьміть полотенцесушитель. Приставте його до просвердлений отвір і закріпіть його. Використовуйте викрутку або шуруповерт. Залишилося підключити ваш новий полотенцесушитель до системи центрального опалення або до системи гарячого водопостачання.
Корисна порада
Кріплення полотенцесушителя і його підключення можна виробляти в різній послідовності. Робіть так, як вам зручніше.