Як назвати свою біографію.

Не кожній людині вдається написати, а тим більше випустити свою біографію. Справа не в тому, що це якась трудомістка робота. Просто не кожен з нас настільки цікавий людям, що потребує окремої розповіді, повісті або цілого роману. Якщо це не про вас і у вас є написана про вас біографія, залишається лише питання, як її назвати.
Інструкція
1
Назва біографічних книг насправді можна взяти саме банальне. «Біографія Івана Івановича» - це назва скаже сама за себе. Якщо ви не прихильник образного мислення і не хочете придумувати назву шляхом гри слів, можете скористатися цим простим варіантом.
2
Спробуйте після імені поставити слово, що характеризує вас. Постарайтеся, щоб воно було не банальним і цікаво звучало - заінтригуйте потенційного читача. Наприклад, книга Фернандо Морайс - «Біографія Пауло Коельо», називається так: «Маг. Біографія Пауло Коельо ». Більш точне, яке звучить і оригінальну назву для біографії цього письменника дійсно складно придумати.
3
Назва може і зовсім не мати ніякого відношення до слова «біографія». Зверніть увагу на заголовки книг сучасної прози - це оригінальні, загадкові словосполучення, які легко запам'ятовуються і наштовхують на думки - що б могла значити ця фраза? Придумати таку назву непросто, але якщо ви приділите увагу цьому питанню, все вийде.
4
Також ви можете використовувати в якості назви своєї біографії якесь своє висловлювання або фразу про вас в третій особі. Навіть самий простий пропозицію, якщо вона грамотно підібрано, звучатиме дуже свіжо і слушно. Перегорніть свою біографію - можливо, ви знайдете момент, який захочеться особливо виділити в назві. Розпитайте у друзів і знайомих, як би вони могли вас охарактеризувати.
5
Не бійтеся підбирати найрізноманітніші слова. Вслухуйтеся в назву. Воно може здаватися важким для сприйняття - підбирайте краще звучать синоніми. Міняйте слова місцями, експериментуйте. Якщо ви майже задоволені назвою, але щось вас бентежить, спробуйте висловити ту ж думку трохи інакше. Можливо, новий варіант більше буде вам до смаку.