Як намалювати шпаківню.

Рідний милий дім - він є у кожного. Кожен радий приходити до нього, повертаючись з далекої дороги. Особливо радіють птахи, які відсутні тривалий час. Шпаківні - такі помешкання птахів, які побудовані не мешканцями, а небайдужими добрими людьми, які піклуються про пернатих друзів. У великому місті не завжди є можливість подивитися на такий будиночок, а от намалювати шпаківню дому та потім милуватися ним скільки завгодно - можна.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Проведіть вертикальну лінію посередині аркуша. Від верхньої граничної точки проведіть вправо горизонтальну лінію з легким нахилом вниз. Її довжина повинна бути рівною приблизно половині висоти вертикалі. З нижньої граничної точки первісної лінії знову ж вправо проведіть горизонтальну лінію з легким нахилом вгору. Довжина обох коротких штрихів повинна бути однаковою. З'єднайте вільні кінці горизонталей лінією паралельною початковій. Таким чином отримаєте передню стінку шпаківні. У верхній його частині накресліть невелике коло - вхід для птахів.
2
Приступіть до малювання бічної стінки шпаківні. Від верхньої точки основний вертикальної лінії проведіть вліво похилу лінію так, щоб освічений ними кут був гострим, трохи більше 45 градусів. Нижню сторону бокової стінки відведіть вліво і трохи підніміть. З'єднайте вільні кінці верхньої та нижньої сторін вертикальною лінією.
3
Намалюйте дах для шпаківні. Для цього над верхньою стороною бічної стінки будиночка на невеликій відстані проведіть паралельну їй лінію значно більшої довжини. Додайте ще одну таку ж для зображення товщини дошки покриття. Тепер накресліть паралельну лінію верхньої сторони вже лицьової стінки на значній відстані від неї. Ведіть подвійну лінію до перетину з другої прямої, утворюючи дах. З'єднайте її з усіх боків з основою шпаківні.
4
Зобразіть кріплення будиночка. Під ним проведіть широку лінію.
5
Розмалюйте шпаківню. Спочатку фломастером або ручкою позначте чіткі лінії структури дерева. На лицьовій стороні намалюйте нерівні трикутники, що нависають один над одним, а з бічною - розлучення невизначеної форми. Тепер затіните лівий край бічної стінки по всій висоті і верхній лівий кут лицьової стінки. Пофарбуйте шпаківню в коричневий колір дерева.