Як визначити якість продукції.

Найчастіше на полицях магазинів зустрічаються неякісні продукти. Такі продукти здатні не тільки зіпсувати смак страви, а й завдати серйозної шкоди здоров'ю. Для того щоб не піддавати своє здоров'я на небезпеку, потрібно правильно вибирати продукти. Це можна з легкістю зробити, знаючи основні ознаки доброго і поганого якості.
Інструкція
1
Купуючи продукти в заводських упаковках, уважно прочитайте інформацію від виробника. На упаковках має бути інформація про найменування товару, складі, термін і умови зберігання. Подивіться, в правильних чи умовах зберігається товар в магазині.
2
При виборі овочів і фруктів уважно розгляньте їх зовнішній вигляд. Шкірка повинна бути рівною, без механічних пошкоджень. Не повинно бути присутнім темних плям, цвілі, слідів комах. Звертайте увагу на розмір овочів і фруктів. Занадто великі плоди можуть свідчити про додавання хімікатів при вирощуванні, занадто маленькі - про незрілість.
3
З особливою уважністю підійдіть до вибору м'яса і риби. М'ясо повинно мати світло-рожевий або світло-червоний колір. Поверхня повинна бути гладкою, еластичною, без зайвої вологи і слизу. Натисніть на м'ясо пальцем. У якісного м'яса утворилася ямка повинна швидко розправитися, у поганого - залишиться помітною. При розрізі м'яса повинен виділитися прозорий червоний сік. Запах м'яса повинен бути приємний.
4
Риба повинна бути з чистою, рівною, блискучою лускою. Слиз має бути прозора. Подивіться на очі. У свіжої риби очі прозорі, ясні, у риби зіпсованої - каламутні, червоні. М'язова тканина повинна бути щільною і еластичною. Запах риби не повинен бути різким і неприємним.
5
Купуючи заморожене м'ясо або рибу, зверніть увагу на крижану скориночку. Кристали льоду повинні бути прозорі. Якщо лід має рожевий чи червоний колір, значить, продукт вже розморожували і заморожували знову.
6
Якість яйця визначається вже після покупки. Розведіть 1 ст. л. солі в 500 мл води. Опустіть в цей розчин яйце. Свіже яйце потоне, зіпсоване спливе.
7
Якість молочних продуктів також можна визначити після покупки. Хороше якісне молоко має достатньо густу консистенцію і білий колір. Розбавлене молоко рідке та має блакитний відтінок.
Зверніть увагу
Купуйте продукти тільки в перевірених місцях. Не купуйте продукти, якщо їх зовнішній вигляд викликає у вас хоч частку сумніви.
В даний час в магазинах пропонується величезний вибір молочних продуктів. Але при всьому цьому різноманітті велика ймовірність придбати неякісний продукт. Адже останнім часом нерідкі випадки фальсифікації молока, використання виробниками всіляких добавок, наповнювачів, ароматизаторів. А справжні молочні продукти, згідно тандартам, повинні містити тільки компоненти молочного походження. Так як же вибрати «правильний» молочний продукт і не помилитися в пропонованому асортименті.
Інструкція
1
По-перше, візьміть за правило купувати молочні продукти тільки в магазинах. Тут ризик купити неякісну продукцію у рази менше, ніж в інших місцях. Що стосується домашніх молочних продуктів, які зазвичай продаються на ринках і базарах, то вони, звичайно ж, є більш корисними та цінними для здоров'я, але лише в тому випадку, якщо виготовлені з молока здорової тваринного і з дотриманням санітарно-гігієнічних умов.
2
При виборі молочних продуктів особливу увагу звертайте на терміни зберігання. Так, для кисло молочних продуктів без термічної обробки термін придатності становить близько тижня, а для молочних виробів, до складу яких не входять стабілізатори, і того менше - 4 -5 днів.
3
Слід також уважно вивчити і склад продукції, позначений на упаковці, так як якість передусім залежить від сировини та інгредієнтів. Наприклад, вершкове масло не повинно складатися з рослинних жирів, в іншому випадку, це вже буде не масло, а спред.
4
Без побоювання для здоров'я можна купувати пастеризоване і стерилізоване молоко, але знову ж таки за умови дотримання термінів придатності.
5
Якщо ви все-таки купуєте молоко на базарах, то беріть тільки в скляних банках. Про натуральності молока можна дізнатися по шару вершків, який повинен бути товщиною приблизно в 2-3 пальця. А шар у вигляді тоненької плівочки вказує на те, що молоко було розбавлене або ж пропущено через сепаратор. Можна перевірити молоко і на наявність різних домішок. Для цього нам знадобиться лакмусовий папірець. Опустіть папір синього кольору в молоко - якщо вона стала червоною, значить, в молоці є хімічні домішки. А червона лакмусовий папірець, який при подібному експерименті придбає синій колір, вказує на наявність в молоці соди.
6
Деякі недобросовісні продавці додають у сметану крохмаль в якості згущувача. Щоб визначити в домашніх умовах його наявність, досить крапнути в сметану йод. Якщо сметана посиніє, то там однозначно присутня крохмаль.
7
Можна визначити в домашніх умовах і ступінь свіжості сиру. Свіжий сир повинен бути однорідним за складом і кольором. Якщо він має жовтуватий відтінок, то це несвіжий продукт, а рожевий колір свідчить про буйному зрості мікроорганізмів. І те, і інше здобувати не можна!
8
Окремої розмови заслуговує і вибір улюблених ласощів і дітей, і дорослих - морозива. До його покупці варто ставитися з особливою обережністю. Якщо брикет морозива деформований, значить, його вже розморожували. Це, природно, не додасть смаку нашого продукту. Якщо ж морозиво тане ще до того, як ви починаєте його їсти, то воно містить занадто багато води або цукру. Про тривалому зберіганні продукту говорить нерівномірний колір морозива, а про надлишок води можна судити по кристалики льоду на продукті.
9
Для того, щоб не постраждало ваше здоров'я, будьте більш вимогливим і уважним до свого вибору і купуйте перевірені продукти.