Як перенести газову плиту.

Всі побутові прилади вимагають правильного підключення. Але особливо обережно слід ставитися до установки техніки працює на газі. Навіть невелика помилка може призвести до сумних наслідків, тому підключення газової плити вимагає особливої уваги, дотримання всіх правил і чіткого виконання інструкцій.
Інструкція
1
При установці газової плити, насамперед перевірте цілісність корпусу на предмет механічних пошкоджень. Це важливо, оскільки газова плита є дуже небезпечним побутовим приладом. Тому, за наявності явно виражених механічних пошкоджень, особливо на задній панелі під'єднання плити до системи газопостачання категорично забороняється.
2
Якщо газова плита має електричну духовку або функцію автоподжига, то до неї необхідно підвести електрику. При цьому встановіть розетку з заземлюючим контактом і прокладете індивідуальну силову лінію від щита, використовуючи для монтажу кабель ПВС. У електрощиті встановіть автоматичний вимикач на 16 А.
3
При підведенні до газової плити електрики в обов'язковому порядку використовуйте окремий автомат і заземлення. Пам'ятайте, що ні в якому разі не дозволяється використання загальної побутової розетки, оскільки діаметр перетину кабелю газової плити не підходить за деякими параметрами до стандартів звичайної розетки, причому до того ж існує ризик того, що існуюча система проводки не витримає потужності споживаної плитою. Не забувайте, що не відповідають «Правилам безпечної експлуатації електроприладів» підключення електроенергії, можуть призвести до непередбачуваних і дуже небезпечних наслідків.
4
Наступним, досить відповідальним етапом є монтаж газового шланга до системи газопостачання. При проведенні цієї роботи використовуйте тільки випробувані шланги, особливо в місцях з'єднань. Дані про випробування повинні бути відзначені в сертифікаті якості, які в обов'язковому порядку повинні надаватися продавцем. Пам'ятайте, що при виконанні даного виду робіт, неприпустимо використовувати «Негазовий шланги».
5
Подальшим етапом буде встановлення самої газової плити на вибране місце. При цьому дуже уважно поставтеся до вирівнювання газової плити відносно площини підлоги. Можливо, для цього вам знадобляться спеціальні пристосування і деякі практичні навички. При установці вбудованої газової поверхні, може бути, вам доведеться випиляти відповідний отвір у стільниці для її закріплення.
Зверніть увагу
1. Ні в якому разі не підключайте самостійно плиту до газової труби. Це небезпечно! Обов'язково викличте фахівця, який повинен мати допуск до такого видам работ.2. Виняток становить підключення до газового балона, яке можна зробити самому. Перед роботою не забудьте ретельно вивчити інструкцію з підключення та слідуйте їй неухильно.