Як потрапити у великий футбол. Як потрапити в рекомендації.

Дорога у великий футбол - дуже складна і терниста. Щоб почати кар'єру в професійній команді, доведеться сфокусувати на цьому вся увага, показати відданість і талант. Якщо ви граєте за команду вашого навчального закладу, ви можете потрапити у великий спорт, виконавши кілька важливих кроків.
Вам знадобиться
  • - тренажерний зал;
  • - спортивна форма;
  • - стадіон;
  • - тренер.
Інструкція
1
Оберіть ту позицію на полі, яка найбільш підходить вашим навичкам і спортивним здібностям. Тренери - ті люди, в чиї обов'язки входить контроль ваших слабких і сильних місць. Якщо ви відчуваєте, що ви не отримуєте цінні вказівки від наставника, відвідайте футбольні табори чи академії, де вам нададуть велику підтримку. Прислухайтеся до рекомендацій і попрацюйте над собою.
2
Розробіть систему тренувань на масу і для зміцнення серця, яка потрібна для вашої позиції на полі. Зосередьтеся на виконанні даного плану. Протягом всієї кар'єри гравець повинен підтримувати дуже високий рівень фізичної активності і координації, щоб уникнути травм і продовжити свою кар'єру. Кожна позиція вимагає особливого типу статури і фізпідготовки. Приділіть цьому пильну увагу!
3
Практикуйтеся кожен день. Тільки так ви зможете потрапити у велику гру. Футбол - психологічна гра, перш за все. Широкоплечий захисник буде марний, якщо не зможе грати як слід на «другому поверсі» і прискорюватися в потрібний момент. Відпрацьовуйте гру на вашій позиції якомога частіше. Знову ж таки, вам повинні допомагати наставники. Використовуйте та інші сторонні ресурси для відточування майстерності: книги, інтернет, журнали. Вивчайте їх і удосконалюйтеся.
4
Чи не пропускайте ніколи ігор. Розвивайте свою майстерність у кожному тренуванні і грі. Відсутність ігр та практики може дуже згубно позначитися на ваше професійної спортивній кар'єрі.
5
Не забувайте про заняття в навчальному закладі. Завжди відвідуйте всі предмети і здавайте все вчасно. Ваша академічна успішність також важлива, як і фізична тренованість. На це часто звертають увагу тренери команд, з якими ви будете грати. Вас тим самим зможуть швидше помітити.
6
Приходьте на перегляд в професійну команду якомога частіше. Покажіть тренерському штабу, що ви може на даний момент. Після вислухайте рекомендації та виправте свої помилки. Чим швидше ви відточите майстерність, тим швидше вас візьмуть у великий футбол.
Зверніть увагу
На сталість тренувань в своїй команді. Їх не можна пропускати в жодному випадку, якщо ви дійсно хочете потрапити у великий футбол.
Корисна порада
Приходьте якомога частіше на ігри тій професійної команди, куди ви хочете потрапити.
Команда - це особливий світ, де люди взаємодіють один з одним на багатьох рівнях. Вони переживають за результат, разом ростуть, витримують навантаження на тренуваннях, підтримують один одного. Значення має не тільки рівень майстерності. Вони ділять труднощі і невдачі, але їм же дістається випробування славою. В команду періодично приходять нові люди. Щоб стати одним з них, потрібна різнопланова підготовка.
Інструкція
1
Доведіть себе до найкращого рівня підготовки, на який здатні. Прямо зараз ви повинні бути в хорошій формі. Це стосується як професійної підготовки, так і психологічної. Психологічна підготовка увазі сильне прагнення до мети, в хорошому сенсі одержимість ідеєю, рішучість йти до кінця.
2
Підготуйтеся до розмови з тренером. Роздрукуйте резюме. Напишіть у ньому коротку професійну біографію. Вкажіть, коли почали займатися, під чиїм керівництвом, як швидко з'явилися результати, як зараз оцінюєте свій рівень, чому хочете стати членом команди. Висловіть в резюме всю душу. Забудьте про формальні речі, зробіть цю роботу творчо, покажіть індивідуальність. Вмістите текст на одному лісте.Возьміте з собою все, що може знадобитися для демонстрації навичок і вмінь. Це може бути спортивна форма, або інструменти, або роздруківки вправ. Будьте готові до всього, як в ситуації з єдиним шансом.
3
Запитайте, які ваші шанси. Хороший тренер завжди шукає талановитих хлопців. Дивіться прямо в очі, посміхайтеся, висловіть повагу. Не хвилюйтеся, якщо попросять щось продемонструвати. Будьте щасливі, що вам надано шанс, насолоджуйтеся професійним спілкуванням.
4
Повторюйте з 1-го кроку. Навіть якщо відразу відмовлять, ви запам'ятали. Продовжуйте працювати над собою. Як тільки підвищите рівень, робіть чергову спробу. Тренера люблять наполегливих.
Зверніть увагу
Ніколи не здавайтеся. Може бути, у світі немає людини, так пристрасно бажає потрапити в команду, як цього бажаєте ви.
Корисна порада
Читайте книги про людей, які досягли успіху у вашій сфері. Ви виявите, через які труднощі вони пройшли. Це додасть впевненості.