Як розблокувати pdf документ. програми для розблокування pdf файлів.

Файли в форматі pdf отримали широке поширення в інтернеті, часто творці таких файлів захищають їх від копіювання, шляхом установки захисту і паролів. Як витягнути інформацію з таких файлів?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - програми для розблокування файлів у форматі pdf.
Інструкція
1
Скачайте на свій комп'ютер спеціальну програму для того, щоб витягнути інформацію з файлу pdf. Приміром, перейдіть на сайт http://ru.software-free-download.net/archives/1090 і скачайте програму A-Pdf Password Security. Дана програма дозволяє витягти пароль з файлу pdf досить швидко, незалежно від довжини пароля. Також вона може встановити захист на ваш pdf-документи. Щоб зняти пароль з файлу pdf, натисніть посилання «Безкоштовно скачати зараз». Встановіть програму на комп'ютер, запустіть її. Далі виберіть опцію, яку хочете використовувати. Для встановлення пароля або захисту виберіть команду Single PDF Document Security, щоб видалити захист і пароль з pdf-файлу, виберіть опцію Batch PDF Documents Security, натисніть кнопку «Далі» (Next).
2
Натисніть кнопку «Додати» (Add) і виберіть файл з вашого комп'ютера, щоб прибрати пароль з pdf, натисніть кнопку «Відкрити» (Open). Якщо у вас кілька файлів, які необхідно розблокувати, тоді виберіть папку за допомогою кнопки «Додати каталог» (Add dir). Натисніть кнопку «Далі», у вікні, буде відзначено, який захист застосована для даного файлу. Виберіть необхідну опцію, наприклад, «Показати пароль для відкриття документа» і натисніть далі. Пароль буде відображений в наступному вікні.
3
Скачайте і встановіть програму PDF Unlocker, скачати її можна з сайту http://www.pdfunlock.com/. Встановіть програму на комп'ютер, запустіть її, виберіть пробний режим, щоб розблокувати файлу в форматі pdf. У вікні програми в опції Select pdf file натисніть кнопку Browse і виберіть файл, який хочете розблокувати. Програма відобразить рівні захисту для даного файлу. Далі виберіть папку, в яку необхідно зберегти документ, що вийшов внаслідок розблокування. Для цього в поле Select Destination натисніть Browse і виберіть шлях до папки. Після цього натисніть кнопку Unlock Pdf, розблокований файл буде збережений в зазначеній папці.
Дуже зручними для читання є файли формату pdf. Інформація, оформлена в такому вигляді, сприймається набагато краще, ніж на голому аркуші текстового редактора. Іноді виникає проблема із захистом подібних файлів від копіювання. Це проблема розв'язувана.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш персональний комп'ютер спеціальну програму, щоб розблокувати pdfфайл. Найпопулярнішою і зручною вважається A-PDFPasswordSecurity. Завантажити її можна на офіційному сайті розробників за адресою www.a-pdf.com.
2
Після того як скачування закінчилося, встановіть її на ваш персональний комп'ютер. Дана програма дозволить не тільки швидко розблокувати файл pdf, а й встановить на документ даного типу власний захист, якщо у вас виникне таке бажання.
3
Відкрийте програму A-PDF Password Security. Відкрийте з її допомогою файл, який ви хочете розблокувати. Для цього натисніть на панелі інструментів кнопку "Відкрити" і виберіть потрібний файл. Якщо вам потрібно розблокувати відразу кілька файлів, ви можете вибрати цілу директорію. Всі файли будуть завантажені і готові до роботи. Далі виберіть функцію, яку хочете застосувати.
4
Якщо вам потрібно дізнатися пароль для того, щоб відкрити pdfфайл, виберіть функцію «Показати пароль для відкриття документа». Якщо ви хочете зовсім прибрати встановлену захист, виберіть відповідну функцію в меню програми. Якщо ви скачали не русифікована програму, ця функція буде називатися BatchPDFDocumentsSecurity.
5
Скачайте програму PDFUnlocker. Це також досить популярна програма, яка дозволяє відкрити доступ до файлів. Встановіть її на ваш персональний комп'ютер. Запустіть програму. Точно так само, як і в A-PDFPasswordSecurity, виберіть потрібний файл з директорії. Після того як воно буде завантажений в робочу область програми, вам будуть показані рівні його захисту. Виберіть місце для збереження розблокованого документа. Після цього натисніть кнопку UnlockPDF, яка розташовується на панелі інструментів.