Як зробити фосфор. зробити напис фосфором.

З ранніх років багатьом з нас на очі часто траплялися різні іграшки, деякі з яких мали «чарівної» силою світіння в темряві. З віком ми стали розуміти багато істини, однією з яких було відкриття, що то чарівне сяйво - це не що інше, як білий фосфор.

Сьогодні ж багато хто з нас мають вищу освіту, але той дитячий азарт ще не пройшов і в поєднанні з нашою допитливістю з'являється бажання зробити фосфор самостійно. Але вся біда в тому, що подібними справами займаються великі підприємства, які володіють спеціальним обладнанням. Отримують його з фосфату кальцію технічним шляхом.

Але після цих рядків навряд чи в людській свідомості згасне затяте бажання зробити фосфор самостійно без прогулянок на подібний завод. Що ж, ми допоможемо вам в даному починанні, але будьте гранично обережні в процесі його створення.

Отже, ми приступаємо до «підпільному» виробництва цього чарівного сяйва. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією про два способи виробництва цього елемента у себе вдома. І почнемо ми з найбільш простого і швидкого.

  1. Нам знадобиться залізна банка з-під зеленого горошку або оливок, вугілля для шашликів, трохи піску і людська сеча.
  2. Отже, беремо цю залізну «посуд» і вирушаємо з нею в туалет, щоб у підсумку там опинився рідкий продукт людських відходів жовтого кольору. Перестаратися не варто й обсяг варто зберегти той же, що відправляється на аналізи в поліклініку.
  3. Потім у банку ми додаємо піску в такій кількості, щоб сеча повністю розчинилася в ньому. Потім засипаємо вугілля і ретельно все розмішуємо.
  4. Ну, а тепер у нас залишився останній крок - цю суміш нам необхідно помістити в грубку або в камін. Загалом, головне правило, щоб зберігалася висока температура кипіння.

Після цього ви дістаєте залізну банку і спрямовуєте погляд на її дно, де має з'явитися білий осад, який і є повноцінним білим фосфором. Що ж ви надалі збираєтеся з ним робити - це ваша справа, але не забувайте, що він отруйний.

Крім того отримати фосфор можна й іншим способом. Але він, на жаль, занадто важкий у технічному плані виконання. Фосфор можна отримати із сірникових коробок, але в комплект до них доведеться взяти соляну кислоту, доступ до якої, мається далеко не у кожної людини. А тому, якщо вам так не терпиться створити фосфор самостійно, то повертайтеся до простого способу. Бажаємо вам удачі!

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gvDl39M7dBY