Як вводити ключові слова.

Ключові слова - найважливіший атрибут web-сторінки. Вони дозволяють підняти сайт вище за запитом в пошукачі, знайти користувачеві потрібний матеріал на сайті за допомогою пошуку і пояснюють головну тему статті. Вводити ключові слова - не найпростіше завдання, але якщо ви навчитеся з нею справлятися, це вміння відразу ж окупить себе.
Інструкція
1
Виберете найпопулярніший варіант запиту. Зробити це можна на сервісі Вордстат від Яндекса. Наберіть свій передбачуваний запит (ключове слово) і подивіться результати - скільки людей шукали цей запит за останній місяць. Порівняйте ці цифри з схожими варіантами. Виберете для себе той, значення для якого найвищі. Для однієї статті ви можете підібрати кілька запитів, головне - в межах 3-5.
2
Увімкніть ключове слово в назву статті. Якщо ви хочете, щоб назва звучала цікавіше, додайте запит до придуманого раніше заголовку через двокрапку. Приміром, «Шкільний питання: як вибрати школу для дитини». Так ви і заінтрігуете користувачів, і піднімете сайт в пошукових системах.
3
В тексті статті ключові слова повинні повторюватися не менше 3-5 разів. При цьому фраза не повинна бути змінена ні в числі, ні в відмінку. Небажано вставляти між словами ключової фрази зайві слова. Зробити це непросто - ви можете отримати погано звучить, «притягнутий за вуха» текст. Користувачі вас легко розкусять, так що поставтеся до введення ключових слів в тексти більш уважно. Перебудовуйте пропозицію, додавайте допоміжні слова. Це може бути слово «питання» - його можна застосувати практично в будь-якому реченні. «Питання про те, як правильно поливати домашні рослини мучить багатьох домогосподарок ...». Знайдіть для себе подібні слова-помічники.
4
Якщо вам необхідно ввести в текст ключове слово, яке не відповідає темі статті, скористайтеся прикладами. Тобто, не намагайтеся вставити фразу аби куди, а спробуйте побудувати пропозицію, що стосується і теми тексту, і змісту ключової фрази. «Ви любите передачі про ...», «Ваші улюблені книги про ...», «Після роботи ви часом забігаєте в ...» - такі фрази можна вставити практично в будь-який текст.
Ключові слова - «маяк», за яким пошуковики видають веб-сайти при виконанні пошукового запиту. Наявність і правильне використання цих слів визначає кількість відвідувачів сайту.
Інструкція
1
Виберіть ключові слова, які ви збираєтеся використовувати. Визначте основну тематику сайту, після чого складіть максимальну кількість словосполучень з двох-трьох слів, якими можна її описати. Не використовуйте поодинокі слова - більшість користувачів інтернету при формуванні пошукового запиту вписують кілька слів, розуміючи, що так вони швидше знайдуть потрібний їм сайт. До того ж ви ризикуєте вплутатися в конкуренцію з набагато більшою кількістю сайтів, ніж тих, що схожі з вами за профілем. Використовуючи ж кілька слів, ви привернете саме свою цільову аудиторію.
2
При утрудненнях у створенні ключової фрази використовуйте сервіс WordTracker. Введіть ім'я та ваш ящик електронної пошти, після чого натисніть Start the trial. На наступній сторінці введіть ключові слова, які ви створили раніше, і натисніть Proceed.
3
Запустіть Excel. Створіть таблицю з чотирма колонками. У першій будуть знаходитися ключові фрази, складені вами, у другій - популярність запиту по ним, в третьому - число конкуруючих сайтів, а в четвертій - індекс ефективності. Заповніть перший стовпчик, вписавши в нього всі ключові фрази, які ви створили, після цього виженете кожну з них через сервіс WordTracker. Використовуючи результати стовпця Count, заповніть другий стовпчик.
4
Використовуйте сервіс AltaVista. Введіть ключову фразу в рядок. Ви отримаєте число сайтів, які проходять по ній. Скопіюйте його в стовпець №3. Проробіть цю операцію для всіх ключових фраз, які перебувають у першому стовпці.
5
Введіть у кожну клітинку четвертого стовпця формулу індексу ефективності = IF (C20, B2 ^ 2/C2 * 1000,0. Відсортуйте отримані дані по спадаючій. У першому стовпці ви отримаєте список найбільш ефективних ключових фраз.
6
Використовуйте отримані ключові фрази в тегах, в контенті, заголовках і коментарях. При формуванні назви тега оптимально використовувати ключову фразу, «розбавлену» ще кількома словами. В описі тега введіть дві-три ключових фрази, але стежте за тим, щоб не переборщити і зберегти милозвучність тексту. Слідкуйте також, щоб ключові фрази не занадто сильно виділялися. Цьому ж правилу, а саме, використанню максимального числа ключових фраз, які не спотворюють текст, і уникаючи кидаються в очах повторів, необхідно слідувати і при вставці ключових фраз в заголовки, контент та коментарі.