Як вибрати упаковку.

Вибрати відповідний подарунок до свята, наприклад, Нового Року - це означає вирішити задачу наполовину. На даний момент є кілька правил етикету, які визначають процеси вручення презентів. Необхідно запам'ятати всі пункти етикету.
Інструкція
1
Для початку добре огляньте придбаний на ринку або в магазині подарунок. Робиться це для того, щоб після покупки не виявилися якісь дефекти. З подарунка обов'язково потрібно зняти цінник. Винятком у цьому питанні є тільки технічні прилади, на які надається гарантія на безкоштовну заміну і ремонт. Всю документацію потрібно помістити в красивий конвертик, який потім повертається у фірмову коробку.
2
Після цього можна переходити до вибору гарної упаковки. Колір, фактура і інші особливості пакувального матеріалу повністю залежать від приводу, по якому вручається подарунок. Також особливу увагу необхідно приділити віком людини, якій буде вручений подарунок. Чоловічі сувеніри, такі як ручки Parker, зазвичай обертають фольгу або папір, яка має шотландський малюнок. Також можна використовувати однотонний варіант паперу темних відтінків.
3
Романтичний презент для дівчаток і жінок можна прикрасити бутоньєрками, кольоровими стрічками або невеликими квітковими композиціями - рюшами і бантами. Їх придбати можна у великих магазинах. Врахуйте - упаковка не повинна бути перевантажена надлишковими аксесуарами. Варто відзначити, що в даний час є також інші альтернативні варіанти упаковки: красива мотузка в поєднанні з папером, голографічні зображення на фользі, цигарковий гофрований папір, спеціальна тканина.
4
До подарунку, який загорнутий в красиву упаковку, найкраще докласти листівку. Її можна придбати в магазині або ж зробити самостійно. Навіть якщо на ній вже є готове привітання, рекомендується додати пару теплих слів від себе. Не забудьте підписати листівку. Подарунки, які призначені для малюків, потрібно обернути в красиву папір. На ній можуть бути зображені янголята, іграшки, герої мультфільмів, квіти.