Як виправити ім'я файлу.

Файл - це частина його адреси, тобто конкретні координати місця на жорсткому диску, де він зберігається. Ім'я повинно бути унікальним для конкретної директорії. Можливо існування двох файлів з однаковим ім'ям, але різними форматами в одній папці. Щоб відразу було зрозуміло, що це за файл, потрібно присвоювати йому таке ім'я, яке б максимально відображало його вміст. Змінити ім'я файлу можна, коли даний файл не використовується, тобто не відкрито програмою для редагування або перегляду.
Інструкція
1
Переконайтеся, що файл не використовується будь-яким додатком. Для цього перегляньте панель робочого столу, де відображуються вкладки відкритих програм, або запустіть диспетчер задач. Послідовно натисніть наступне поєднання клавіш: Ctrl + Alt + Delete. Потім у вікні відкрийте вкладку «Додатки». У списку використовуваних додатків не повинно фігурувати ім'я файлу, яке ви збираєтеся виправити. У разі, якщо даний файл використовується, клацніть по ньому один раз лівою кнопкою миші, потім натисніть кнопку «Зняти задачу». Врахуйте, що подібний метод закриття скасує всі зміни, які були внесені в файл, за умови, що ви не встигли їх до цього зберегти. Тому, якщо ви хочете зберегти внесені в файл дані, попередньо збережіть його.
2
Знайдіть папку, яка містить цікавий для вас файл. Для цього зайдіть в «Провідник» і перейдіть у відповідну директорію. Увійдіть в папку. Виділіть файл, клікнувши на ньому лівою кнопкою миші. Потім, щоб виправити ім'я файлу, клікніть на ньому правою кнопкою миші. У меню, виберіть пункт "Перейменувати". Цю операцію можна здійснити інакше. Виділіть файл, якшо по ньому лівою кнопкою миші, потім натисніть на клавіатурі кнопку F2. Поле з ім'ям фала стане доступно для виправлення. Введіть нове ім'я. Пам'ятайте, що не можна використовувати пунктуаційні знаки, такі, як лапки, коми, крапки, бекслеші і т.д. Чи не присвоюйте файлу ім'я вже існуючого файлу такого ж типу.
3
Клацніть по файлу з деяким запізненням двічі лівою кнопкою миші. Це також призведе до можливості скорегувати ім'я файлу. Не змінюйте імена системних файлів, це може привести до збоїв в роботі програмного забезпечення. Міняючи ім'я файлу, що не зачіпайте його розширення, тобто ту частину, яка йде після крапки.