Як знаходяться загублені речі.

Як часто ви бігаєте по квартирі або офісу в пошуках потрібної речі або документа і абсолютно не знаєте, куди вона могла подітися? У дрібних предметів є постійне не дуже приємна властивість - вони постійно пропадають. Як знайти загублену річ і зробити так, щоб вона більше ніколи не зникала з вашого поля зору?
Вам знадобиться
  • терпіння, посидючість, уважність
Інструкція
1
Якщо ви шукайте щось в поспіху, швидше за все процес пошуку виглядає як просте перетрушування речей і предметів на столах, в шафі та прилеглої до них території. Така тактика може бути вірною тільки в тому випадку, якщо ви зберігаєте тверезий розум. Коли ж вам необхідно знайти що-небудь дуже швидко, можна кілька разів перетрусити речі, натикаючись на потрібний вам предмет, але так його і не помітити. Тому, найголовніше правило пошуку - спокій і розсудливість. Як би мало у вас не було часу, потрудіться повільно і методично оглянути приміщення і усвідомлено шукати зниклу річ.
2
Підключіть до процесу пошуку логіку. Марно думати про те, де ви бачили предмет востаннє і хто з ваших домочадців, колег або друзів приходив до вас у гості за цей час. Звичайно, є ймовірність, що ваша улюблена зубочистка випадково потрапила в кишеню другу і він забрав її до себе додому, але вона дуже мала. Краще подумайте, де має лежати те, що ви так наполегливо шукайте, а також загляньте в місця, куди зниклий предмет міг закотитися або впасти. Часто втрачені речі не відходять від місця, де зберігаються постійно навіть на півметра. Загляньте під шафи, порухайте меблі і перевірте краю в куточках диванів.
3
Розслабтеся і перестаньте наполегливо шукати пропажу. Чим більше зусиль ви докладаєте, тим повільніше рухається справа, хіба ви ще цього не помітили? Просто заспокойтеся і відпустіть ситуацію на самоплив. Це не означає, що від пошуків потрібно відмовитися зовсім. Ви продовжите їх наступного разу, трохи пізніше. Парадокс у тому, що саме після того, як ви вирішите зайнятися чим-небудь іншим і забудете на час про свою пропажу, вона дуже швидко знайдеться сама.
Зверніть увагу
Загублені речі - не привід для поганого настрою і скандалів в будинку. Ви нервуєте, але не варто зриватися на близьких або колег. Сприймайте подібні ситуації як можливість зайнятися самоконтролем.
Корисна порада
Зверніть увагу, що ви найчастіше не можете знайти. Якщо це ключі або телефон - організуйте для них спеціально відведене місце або постачите брелоком або шнурком. Якщо це документи - виділіть для них спеціальний лоток на робочому столі і підписуйте за допомогою стікерів.