Як підвищити колаген. Як виробити колаген.

Вчені ще в двадцятому столітті з'ясували, що в організмі людини існує зв'язок між пониженням вироблення колагену і старінням. Шкіра втрачає свою еластичність, стає менш пружною. Також погіршується стан м'язів, волосся, нігтів. Правда, шкіра в даному випадку постраждає найбільше, оскільки колаген є для неї таким собі каркасом.
Інструкція
1
Зниження синтезу колагену в організмі може бути пов'язано з віковими змінами. Справа в тому, що досить активно колаген виробляється в дитинстві. А з часом його синтез починає знижуватися, особливо після тридцяти п'яти років. Варто відзначити, що існують і інші чинники, що впливають на вироблення колагену. Серед них можна назвати будь-яке сонячне і ультрафіолетове випромінювання, яке сприяє руйнуванню структури колагену. Тому, для того щоб підвищити рівень гормону, просто рідше піддавайте себе впливу шкідливого для здоров'я випромінювання.
2
Крім того, на синтез колагену сильно впливає і така шкідлива звичка, як куріння. Вона призводить до руйнування колагену, і відповідно, до раннього старіння шкіри. Так що, якщо ви хочете зберігати рівень колагену в достатній кількості, постарайтеся про куріння забути.
3
Допоможе підвищити рівень колагену в організмі правильне харчування. Для вироблення гормону фахівці рекомендують вживати якомога більше вітаміну С (наприклад, пити соки, включити в свій раціон свіжі фрукти). Свій день починайте з вживання каші (пшеничного, вівсяної або будь-який інший). Не зайвим буде і регулярне споживання молюсків, пташиного м'яса, яєць, устриць, яловичої печінки. Не забувайте і про те, що ваш організм для вироблення колагену потребує цинку. Тому вживайте корисні жирні кислоти: лляне масло, риб'ячий жир.
4
Пам'ятайте про те, що вироблення колагену в чому залежить від способу життя, звичок і, як вже було сказано, від харчування. Для підтягнутою і пружною шкіри, здорового волосся необхідно забути про головних ворогів колагену, тобто про куріння, стреси, надлишок сонячного світла. Також постійно доглядайте за своєю шкірою, зволожує і живить її.
Зверніть увагу
Не варто купувати різні косметичні засоби, які виготовляються нібито з колагеном. Насправді, це всього лише рекламний хід. Реального результату, наприклад, від крему з колагеном не буде.