Як додати мовну панель. Як замінити фон у фотошопі.

Кожен з нас звик оглядати на панелі завдань ОС Windows стандартну мовну панель з двома розкладками, російської та англійської. Але часом виникає необхідність розширити список розкладок дл створення на іншій мові. Це нескладно зробити, навіть якщо у вас стандартна клавіатура.
Інструкція
1
Windows підтримує величезну кількість додаткових мов. Спробуємо на мовну панель додати українську мову, для прикладу. Клацаємо для цього правою кнопкою мишки по нашій мовній панелі, вибираємо пункт під назвою «Параметри».
2
У нас відкривається віконце з мовними настройками. У списку «Встановлені служби» у нас перераховуються мови, які відображаються на даний момент на мовній панелі. Ось сюди нам і потрібно додати нову мову, вибравши його зі списку і натиснувши кнопочку "Додати".
3
Що ми робимо? Вибираємо у списку «Мова набору» потрібний нам мову. Нехай це буде німецька. Автоматично у нас в нижньому полі відобразиться розкладка клавіатури, відповідна цій мові. Для збереження налаштувань натискаємо кнопочку «ОК».
4
В віконечку «Мови та служби текстового вводу» у нас буде додано до списку встановлених служб цікавий для нас німецька мова. Знову натискаємо кнопку «ОК» та зміни тим самим вступають в силу.
5
Тепер в самої мовної панелі у нас будуть доступні вже три мови. Розширити цей список при необхідності можна буде й до п'яти мов, і хоч до десяти.
6
А що робити з клавіатурою? Адже, німецьких букв-то на ній немає. Тут можна вчинити так: відкриваємо програмку «Блокнот» через «Пуск» -> «Програми» -> «Стандартні». Вибираємо тільки що доданий мову на панелі мов і по черзі натискаємо на клавіатурі літерні клавіші. Так ми зможемо дізнатися, під який клавішею яка приховується. Це все.