Як поповнити баланс paypal.

Платіжна система PayPal досить популярна серед користувачів інтернету. З її допомогою можна безпечно оплачувати покупку товарів у мережі, не розкриваючи своєї платіжної інформації. Але що б придбати який або товар, за нього потрібно заплатити. Пропонуємо кілька способів поповнення рахунку PayPal.
Інструкція
1
Для жителів Росії платіжна система PayPal стала доступна не так давно, і тому сервіс з кожним роком вдосконалюється. Після того як ви зареєструвалися, потрібно прикріпити до рахунку пластикову карту, після введення всієї інформації з вашого кард-рахунку знімуть 1,95 долара. Ця сума необхідна для підтвердження платоспроможності і перевірки дійсності власника.
2
Після цього в деталізації платежу ви побачите спеціальний код, його слід ввести на сайті сервісу PayPal. Якщо вся інформація вірна, то ви стаєте власником рахунку в компанії.
3
Справа в тому, що на даний момент власний рахунок поповнити неможливо, у вас завжди буде нульовий баланс. Фахівці компанії вирішують дану проблему, але це не означає, що ви не можете здійснювати і оплачувати покупки.
4
При виборі товару ви вводите ідентифікаційний номер продавця, після цього необхідна сума списується безпосередньо з вашого банківського рахунку і прямує одержувачу. Тільки такий спосіб доступний на даний момент.
5
Якщо у вас є карта банку іншої держави, то тоді гроші можна перевести на рахунок. Для цього в головному меню є кнопка - поповнення рахунку. При натисканні система запропонує внести необхідну суму, якщо все введено правильно, то протягом хвилини з карти спишуться кошти і надійдуть у PayPal.
6
Також рахунок можна поповнити шляхом переказу коштів з одного аккаунта на інший. Якщо ви хочете перевести гроші одному, то в головному меню системи є вкладка - платежі. У ній потрібно ввести адресу вашого знайомого в системі PayPal і суму переказу. Гроші на зазначений рахунок надійдуть протягом трьох-п'яти хвилин.
Зверніть увагу
Отже, рахунок в PayPal у Вас є, якщо ні, то реєструємося в Pay-Pal тут, нижче докладно описано, як прив'язати Вашу пластикову карту до рахунку PayPal, щоб поповнити рахунок PayPal. Перш ніж почати процедуру уважно все прочитайте: 1. Необхідно пройти за посиланням Add Credit Card у Вашому акаунті PayPal (як показано на зображенні нижче)
Корисна порада
Коментарі до статті «Як поповнити рахунок PayPal»: Анонім 10.07.2011 11:04. Тільки що прив'язав студентську візу електрон росбанковскую (Росія). Кому потрібні PayPal, пишіть на ICQ: 451561665. Без комісії - найвигідніший курс. андрей 15.11.2012 10:04. розраховуюся по карті кукурудза яку прив'язав до пайпалу. Анонім 26.11.2012 22:22. Ваш обмінник ex-money.org напханий вірусами, для початку очистіть ...