Як розібрати кухонний комбайн.

Кухонний комбайн-це той побутовий прилад, який має практично кожна господиня на своїй кухні. Але при неправильній експлуатації механізм комбайна може зламатися. Правильно обрана тактика ремонту допоможе вам полагодити ваш кухонний прилад. Але найкраще, звичайно, віднести його в фірму, де професійно займаються ремонтом побутової техніки.
Вам знадобиться
  • - інструкція по експлуатації комбайна.
Інструкція
1
З'ясуйте причину поломки кухонного комбайна. Якщо справа стосується заміни вимикача, щіток електродвигуна, згорілих ємностей або шестерень, вам буде потрібно розібрати комбайн. Кухонний комбайн-це досить складний побутовий прилад і він вимагає вмілого поводження з собою. При неправильної експлуатації комбайна неминуче виникають несправності і поломки, які і доводиться ремонтувати.
2
Вимкніть кухонний комбайн від мережі електрики, приберіть інші частини комбайна, які допомагають утримувати комбайн в зібраному вигляді. Розбирання комбайна полягає в отриманні доступу до внутрішніх деталей комбайна. Подденьте опори і зніміть основу комбайна. Потім переверніть кухонний комбайн і зніміть приводний ремінь і приводную шестерню, дістаньте мотор.
3
Зніміть кришку з верхньої та бічної полумуфт приводу, якщо поломка стосується електроприводу. Встановіть комбайн так, щоб добре бачити деталь, яку ви ремонтуєте .Открутіте гайку кріплення бічної муфти і зніміть її. Відверніть верхню полумуфту легким постукуванням по одному з кулачків проти годинникової стрілки. Викрутивши чотири гвинта верхнього фланця і зніміть фланець. Відверніть бічний важіль перемикача швидкостей електродвигуна. Потягніть на себе і зніміть ручку перемикача швидкостей. Виверніть ручку кріплення м'ясорубки. Зніміть кожух редуктора. Ретельно огляньте приводний вал, щоб з'ясувати причину поломки. Якщо немає можливості відремонтувати його - замініть новим.
4
Приберіть кришку з кухонного комбайна, якщо причина несправності стосується міксера. Поверніть ємність за годинниковою стрілкою і вийміть склянку з основи. Приберіть кільце ущільнювача і диск, в який входять всі супутні деталі (ножі і насадки).
5
Перевірте роботу соковижималки. Якщо поломка в ній, зніміть тримачі з виступу кришки, потягнувши їх в сторони і вгору. Далі приберіть кришку і відверніть ключем гвинт кріплення збірника для соку, притримуючи при цьому полумуфту. Зніміть ємність для соку, центрифугу та диск з тертками.
Корисна порада
Зверніться у фірму, що займається ремонтом побутових приладів, в разі поломки.