Як визначити обладнання.

Комп'ютер - складна система, сукупність пристроїв. Працюючи разом під керуванням операційної системи, вони надають всі ті можливості, які щільно вписалися в наше повсякденне життя.
Інструкція
1
Переважна більшість комп'ютерів будується за принципом відкритої архітектури. Кожен великий вузол, який відповідає за певну частину функцій (процесор, відеокарта, звукова карта і т.п.), може бути легко замінений на більш сучасний. Єдине що потрібно знати - покоління і сімейство пристрою, для забезпечення сумісності з рештою «залізом». Існує кілька шляхів визначення обладнання, як внутрішнього, так і зовнішнього.
2
Якщо потрібно подивитися обладнання, яке вже є і використовується на комп'ютері, скористайтеся «Диспетчером пристроїв». На робочому столі, клікніть правою кнопкою миші на іконці «Мій комп'ютер». В меню оберіть пункт «Властивості». Далі, на вкладці «Обладнання», клікніть «Диспетчер пристроїв». Після цього перед вами відкриється вікно, де відображається повна карта встановлених пристроїв комп'ютера. Натиснувши на «плюсик» поруч з назвою вузла, ви отримаєте короткий опис обладнання. Клікнувши на будь-якому пункті правою кнопкою миші і вибравши "Властивості", ви знайдете більш детальну інформацію про пристрій.
3
Другий варіант підійде на той випадок, якщо пристрій ще не встановлено і не визначається системою. Кожен виробник комп'ютерних комплектуючих та периферійного обладнання, вказує модель на самому пристрої. Вивчіть обладнання на предмет буквено-цифрового ідентифікатора. Він, як правило, наноситься крупнішим шрифтом, ніж інша інформація. Далі, за допомогою інтернет і цього коду ви з легкістю можете дізнатися докладну інформацію про пристрій.
4
В операційних системах Windows для визначення обладнання використовується стандартний «Майстер установки обладнання». При підключенні до комп'ютера нового пристрою, операційна система автоматично його знаходить. Після цього вона повідомляє користувача про підготовку нового обладнання. За необхідності з'явиться вікно установки драйверів, в якому потрібно вказати шлях до драйверів.
ID (Identificator) - унікальний номер, в якому зашифровані дані про виробника і кожній одиниці обладнання . З цієї мітці Windows визначає, який драйвер потрібно влаштуванню.
Інструкція
1
Зайдіть в «Диспетчер пристроїв». Для цього викличте меню, що випадає клацанням правої клавіші по піктограмі "Мій комп'ютер" і виберіть опцію «Властивості». У вкладці «Обладнання» натисніть «Диспетчер пристроїв».
2
Клацніть правою клавішею по іконці цікавить вас пристрої, щоб викликати контекстне меню, і знову відзначте «Властивості». Перейдіть в закладку «Відомості». Розкрийте список, натиснувши на стрілку, і виберіть пункт «Коди (ID) обладнання ».
3
«Диспетчер пристроїв» можна викликати іншими способами. Зайдіть в «Панель управління» і розкрийте вузол «Адміністрування». Клацніть двічі по значку "Керування комп'ютером" і відзначте «Диспетчер пристроїв».
4
Викличте меню, що випадає, клацнувши правою клавішею по піктограмі "Мій комп'ютер" і виберіть команду «Управління». У списку "Керування комп'ютером" відзначте службу «Диспетчер пристроїв». Використовуючи поєднання Win + R, викличте вікно запуску програм і введіть команду devmgmt.msc.
5
Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням Windows 7 і Windows Vista, копіювати коди ID можна, використовуючи контекстне меню. Клацніть правою клавішею по рядку коду і застосуєте команду «Копіювати»
6
Ці дані ви можете використовувати для пошуку драйвера. Наведіть курсор на ідентифікатор і занесіть його в буфер обміну, застосувавши поєднання клавіш Ctrl + C. Перейдіть на сайт http://devid.info/і введіть у відповідне поле збережений номер, використовуючи Ctrl + V. Натисніть «Шукати». Програма виведе список драйверів для вашого пристрою.
7
Натисніть кнопку «Запуск», потім «Відкрити». Буде запущена програма DevID Agent. Вона проведе опитування обладнання вашого комп'ютера і виведе список пристроїв, на які драйвер не встановлений. Залиште прапори поруч з обладнанням, для якого будете шукати драйвер, і натисніть «Встановити».