Як вирізати волосся фотошопі.

Якщо ви вже пробували в Photoshop вирізати волосся на фотографії, то напевно знаєте, яка це довга і трудомістка робота. А якщо як норовливої шевелюри будуть шикарні, як у Електроніка, кучері, то можна не сумніватися: найближчі 2-3 години доведеться провести, уткнувшись носом в монітор. До того ж, якщо використовувати ластик або ласо, отримані кучері будуть неприродними, але, хвала дизайнерським богам, вирізання волосся можна виконати більш швидким і ефективним способом.
Інструкція
1
Вибирайте таку фотографію, в якій темне волосся будуть на світлому фоні. До слова, такий підхід буде краще для будь-яких інструментів виділення.
2
Відкрийте фотографію через головне меню (Файл -> Відкрити) або за допомогою поєднання клавіш Ctrl і O.
3
Відкрийте в меню «Фільтри», а потім «Витягнути», гарячі клавіші - Alt + Ctrl + X. Зверніть увагу, що в Photoshop версії CS4 немає фільтра «Витягнути», тому доведеться встановити його додатково. Для цього скачайте його і помістіть в папку Filters, яка знаходиться за адресою С: \ Program Files \ Adobe \ Adobe Photoshop CS4 \ Plug-ins \ Filters.
4
У вікні необхідний інструмент, як правило, вже активовано. В іншому випадку його потрібно вибрати самому, на панелі ліворуч він найперший. Починайте виділяти область волосся. Намагайтеся використовувати якомога більш маленький розмір кисті, тому що від цього залежить якість результату. Виділення області має бути замкнутим.
5
Після виділення необхідної ділянки візьміть інструмент Full Tool і залийте ним область всередині контура, а потім натисніть OK.
6
Оцініть результат. Якщо вийшло дещо грубувато, спробуйте знову, але вибирайте для кисті менший діаметр. Для того щоб вирізати волосся якнайкраще, необхідно відчути інструмент, а для цього може знадобитися кілька спроб.
Зверніть увагу
Вирізаємо волосся в Фотошопі 3 кроки. З уроку ви дізнаєтеся як вирізати волосся, хутро та інші складні для виділення предмети за допомогою інструменту Refine Edge (CS5). 1. Насамперед потрібно відкрити зображення (Ctrl + O), в якому ми хочемо прибрати волосся або інше. 2. За допомогою інструменту Швидке виділення »(W) особа, одяг і частину волосся, під якою немає фону.
Корисна порада
Уроки фотошопа »Уроки фотошопа для початківців» Фотомонтаж »Кілька способів для вирізання волосся в Фотошопі. Кращими є фотографії, які зроблені в професійній студії і зняті на білому фоні. У таких кадрів набагато простіше знайти краю предмета, але вирізання тонких волосся все ще може бути трохи складніше. В цьому прикладі ми будемо використовувати загальний метод каналів, щоб вирізати цю прекрасну даму.