Як організувати свій хостинг.

Кожен, хто вирішує приступити до створення власного хостингу, повинен розуміти, що він не зможе принести прибуток після його заснування. Навпаки, запасіться терпінням, фінансами і знанням англійської мови. Все це потрібно, щоб вивчити документацію до панелей управління.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - підходяща панель для хостингу;
  • - персонал.
Інструкція
1
Вивчіть всі характеристики кожної з підходящих панелей для створення хостингу. Після цього приступите до найпростішого етапу - отриманню сервера з попередньо встановленою панеллю. Однак сама задача не є настільки простою. Навпаки, цей етап - найвідповідальніший. Завдяки грамотному вибору сервера і майданчики для нього ви зможете зрозуміти, що при створенні хостингу панелі управління мають свої обмеження.
2
Вирішіть, скільки часу ви готові приділити хостингу. Клієнти будуть заходити день за днем і вимагати підтримку 24 години на добу і протягом усього тижня, по ICQ, телефонам та поштою. Чи готові ви не спати, замінюючи собою менеджерів і службу підтримки? Організація підтримки є дуже важливим ключовим аспектом для старту всього хостингу, оскільки це не просто місце на сервері, а ще й інформаційна послуга. І звичайно, дайте собі відповідь на питання, чи зможете ви надати клієнтам всю необхідну підтримку.
3
Подумайте, наскільки добре ви знаєте програмну і апаратну частину. Дуже важливо добре розбиратися в ПО, використовуваному для організації хостингу для клієнтських сайтів. Приміром, вебсервер IIS в системі MS Windows вимагає не просто установки, але ще й правильного налаштування, про яку можна дізнатися з книг по роботі з Windows і з IIS. Також слід бути в курсі вразливостей, можливостей системи і завжди стежити, щоб були встановлені останні оновлення.
4
Переконайтеся, що у вас є початковий капітал для розвитку хостингу. Безліч різних речей зажадають серйозних фінансових вкладень вже на початковому етапі створення хостингу.
5
Вирішіть, чи наймати співробітників на початку діяльності або підтримувати хостинг поодинці. Едінолічіе - хороший варіант з фінансової точки зору, але для цього потрібні значні часові витрати. Але присутність співробітників допоможе швидко вирішити як організаційні, так і технічні та проблеми.