Як автоматизувати магазин.

Автоматизація роздрібного магазину - процес, при якому на підприємство виробляється установка сучасного устаткування, частково або повністю замінює ручну працю. Ведення торгівлі - процес нелегкий, і автоматика тут доведеться дуже до речі.
Вам знадобиться
  • - Постачальник обладнання;
  • - техніка для автоматизації.
Інструкція
1
Розпочніть автоматизації вашої торгівлі, вибравши фірму-постачальника необхідного обладнання. Знайдіть її в телефонному довіднику або в інтернеті, після чого зателефонуйте їм. Домовтеся про зустріч, нехай співробітники розкажуть про існуючі програми і покажуть їх, пояснять їх дію і дадуть відповідь на будь-які ваші питання.
2
Зустріньтеся з менеджерами компанії і обговоріть умови, оптимальні ціни, терміни виконання і конфігурацію програм. При необхідності ви зможете зажадати рекомендацій фахівців за специфікацією техніки, поцікавитися про наявність у фірми партнерів-виробників техніки і дізнатися їх особливості.
3
Укладіть з компанією договір на надання послуг. Далі її фахівці проведуть зустріч з персоналом вашої організації і з'ясують все необхідне про друковані формах, звітах, організаційних умовах виробничого процесу та інших ключових факторів функціонування вашої компанії.
4
Отримайте у фірми все необхідне обладнання (торгове, комп'ютерне, мережеве, периферійне, спеціалізоване і т.д.), обговоріть терміни навчання вашого персоналу і день початку автоматизації.
5
Надайте вашому постачальнику необхідну допомогу в установці устаткування. Зазвичай автоматизація здійснюється протягом одного дня. Перед цим при необхідності проводяться деякі попередні роботи, що включають в себе протяжку мережі, установку камер відеоспостереження та інших допоміжних пристроїв.
6
Дочекайтеся, поки ваші співробітники уважно вивчать всі робочі моменти, предметно розберуть кожен аспект нововведень на підприємстві. Вони повинні розповісти, що їм сподобалося, а що може зажадати виправлення і доопрацювання. Так вони зможуть запропонувати вам, що і як слід зробити, щоб повністю здійснити всі завдання, які ви ставили перед початком автоматизації торгівлі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GaAFPGz3K-0