Як створити консорціум.

Маркетингові консорціуми відіграють важливу роль у бізнесі завдяки перевагам спільної діяльності всіх його членів, що підвищує імідж всього підприємства як цілого. Створення консорціуму допомагає партнерам у більш ефективному використанні коштів при контакті з клієнтами.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - група людей;
  • - навички аналізу.
Інструкція
1
Продумайте ретельно ваші цілі і запишіть їх на папері. За допомогою цього ви впорядкуйте свої думки і почнете думати, як уже створена група консорціуму. Протягом того часу, коли група росте розростатися, і люди приступлять до внесення своїх власних програм дії, консорціум зміниться. Зазвичай такі зміни бажані, проте іноді варто озирнутися назад, подивившись на початкову мету.
2
Продумайте способи фінансування та управління консорціумом. Це буде надавати виключно дуже важливе значення. При бажанні відкриття форуму для відвертих дискусій, в якому час від часу буде розглядатися маркетингова діяльність на основі самофінансування, це буде відносно просто. Якщо ж ви бажаєте запропонувати інші переваги, то варто не поспішати і обдумати це.
3
Вирішіть, чи варто запрошувати координатора вашої маркетингової діяльності та адміністратора. Якщо в консорціум входить невелике число членів, то він здатний обійтися і без цих посад. Подібні організації будуть покладатися на добру волю співробітників, і в при цьому потрібно, щоб один з них взяв на себе додаткові обов'язки. Але в більшості випадків помітне просування консорціуму вперед може відбуватися тільки тоді, коли він має хоча б частково оплачуваної адміністратора або координатора.
4
Розробіть обов'язковий план дій, представивши його всім членам консорціуму (робити це бажано не частіше, ніж раз на рік, щоб уникнути нескінченних обговорень) і використовуйте прогрес групи як мірила. Неодмінно займіться визначенням пріоритетів сегментів ринку, узгодьте діяльність по промоушену і витратам на нього. Як правило, всю програму погодити буде простіше, ніж на кожному заході просити згоди членів консорціуму. Не забувайте про розподіл завдань і чітко виділіть відповідальних за виконання трудового плану.