Як відновити стертий диск. Як виправити стертий розділ диска.

Не варто впадати у відчай, якщо ви випадково видалили або отформатировали розділ жорсткого диска. У більшості випадків, можна досить швидко відновити втрачені дані. Проблеми можуть виникнути тільки з текстовими файлами.
Вам знадобиться
  • - Acronis Disk Director;
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Для відновлення видаленого розділу жорсткого диска скористайтеся програмою Acronis Disk Director Suite. Рекомендують використовувати актуальні версії утиліти. Встановіть дану програму і запустіть її.
2
Знайдіть на панелі інструментів меню «Вид» і розгорніть його. Виберіть параметр «Ручний режим». Тепер вивчіть стан жорсткого диска і знайдіть нерозмічену область, замість якої раніше існував розділ диска. Клікніть по ній правою кнопкою і виберіть пункт «Додатково». У розгорнулося меню виберіть параметр «Відновлення».
3
Після відкриття нового вікна, встановіть прапорець навпроти пункту «Вручну» і натисніть кнопку «Далі». В наступному вікні вкажіть повний спосіб пошуку і натисніть кнопку "Далі".
4
Далі автоматично запуститься пошук раніше існуючих розділів. Виберіть той локальний диск, який ви видалили, і натисніть кнопку «Далі». Тепер перейдіть в меню «Операції», розташоване на панелі інструментів програми. Виберіть пункт «Виконати».
5
Після цього відкриється нове вікно «Відкладені операції». Ще раз уважно перевірте параметри відновлення розділу. Якщо всі дані задані вірно, натисніть кнопку «Приступити».
6
Зачекайте, поки програма виконає відновлення попередньої версії розділу. Закрийте програму після завершення процедури.
7
Тепер приступите до відновлення втрачених файлів (якщо такі є). Встановіть програму Easy Recovery і запустіть її. Знайдіть в лівій колонці меню пункт Data Recovery і перейдіть до нього.
8
У новому меню виберіть меню Format Recovery. Виберіть нещодавно відновлений розділ жорсткого диска, вкажіть параметр All Files і натисніть кнопку Next.
9
Після завершення пошуку віддалених файлів виділіть ті, які потрібно відновити і натисніть кнопку Next. Виберіть папку, в яку будуть збережені відновлені файли, натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення процесу відновлення.