Як підібрати міжкімнатні двері.

Міжкімнатні двері - елемент інтер'єру, який підкреслює стиль кімнати. Від її якості залежить все враження про приміщення. Тому підбирати міжкімнатні двері треба враховуючи деякі вимоги.
Інструкція
1
В основному двері підбираються за текстурою і кольором до вікон, меблів або підлозі. Іноді міжкімнатні двері виступають самостійним елементом інтер'єру. Так, наприклад, добре виглядають темні двері на тлі інших світлих елементів.
2
У першу чергу визначитеся, які двері вам потрібні, як вони повинні відкриватися. Бувають варіанти зі стандартним притвором, розсувні або двері з чвертю.
3
Далі подумайте, з якого матеріалу ви будете купувати двері. Хороша повинна бути виготовлена з екологічно чистих натуральних матеріалів. Це різні масиви дерева, натуральний шпон. Такі матеріали коштують досить дорого. Якщо ви шукаєте більш економний варіант, тоді придивіться до моделей з комбінованих матеріалів. При їх виготовленні використовують ДВП, МДФ, ламінат та інші матеріали.
4
Перевірте поверхню дверей. Вона повинна бути рівною, гладкою, приємною на дотик і добре відполірованою.
5
Місця, де з'єднуються багети, решітки та рамки повинні бути щільно підігнані, без найменших зазорів і нахлестов.
6
Лак для покриття дерев'яної поверхні повинен використовуватися якісний і екологічно безпечний. Надавите краєм нігтя на поверхню - якщо сліду не залишилося, значить якість відповідає нормам. Якщо колір двері мутнуватий, неоднорідний - виробник використовував тонуючий лак для приховування дефектів деревини.
7
За типом дверного полотна двері підрозділяються на глухі, під скло і скляні. Ретельно придивіться до скла. На дорогих якісних дверях використовується бельгійське, італійське скло. Для його зміцнення використовуються якісні силіконові ущільнювачі і герметики. Буває, що виробники не укомплектовують свої двері склом, і тоді торгові фірми комплектують їх дешевим, неякісним склом, яке значно псує зовнішній вигляд.
8
Уважно подивіться на торцеву сторону дверного полотна. Якщо помітили незначну «вісімку», значить деревина була висушена погано. Виправити його не можна і з часом це викривлення буде тільки збільшуватися.
9
Якщо ви виявили хоч один з перерахованих недоліків, відмовтеся від покупки таких дверей, шукайте більш гідний варіант.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lLXSqSAT5fk