Як застосовувати акумулятор.

Мобільні комп'ютери (ноутбуки) активно завойовують ринок, тим самим витісняючи громіздкі і менш зручні стаціонарні ПК. Щоб ваш ноутбук прослужив достатньо довго, необхідно дотримуватися деяких правил експлуатації даного пристрою.
Інструкція
1
Вибір акумулятора для ноутбука - дуже відповідальне заняття. Дуже важливо перевірити цю деталь ще при покупці пристрою. Попросіть продавців-консультантів повністю зарядити обраний ноутбук. Індикатор заряду батареї повинен показувати не менше 98% при повному заряді. В іншому випадку, така деталь вважається бракованою.
2
Тепер важливо провести первинне обслуговування акумуляторної батареї. Незважаючи на швидкий розвиток електронних технологій, ці деталі досі роблять на основі іонів літію. Вимкніть ноутбук. Підключіть обладнання до мережі змінного струму. Зачекайте, поки акумулятор повністю зарядиться. Увімкніть пристрій, попередньо відключивши його від електромережі. Дочекайтеся повного розряду батареї.
3
Повторіть процедуру, описану в попередньому кроці, кілька разів. Це необхідно для запобігання виникнення «ефекту пам'яті» батареї.
4
Тепер подумайте про повсякденної експлуатації ноутбука. Багато користувачів використовують дані пристрої тільки вдома. В таких ситуаціях необхідно витягти акумулятор і постійно підключати ноутбук до мережі змінного струму. Цим ви продовжите термін служби батареї. Природно, рекомендують використовувати мережеві фільтри, щоб запобігти псуванню пристрою при сильних скачках напруги.
5
Якщо ж у вас немає можливості постійно відключати акумулятор, то намагайтеся експлуатувати ноутбук наступним чином: - Підключіть пристрій до електромережі і почніть роботу з нім.- Після того як батарея буде повністю заряджена, вимкніть живлення і дозвольте ноутбуку працювати за рахунок аккумулятора.- Знову підключіть пристрій до електромережі після того, як акумулятор буде розряджений до 7-10%.
6
Не зберігайте повністю розряджений або заряджений акумулятор. Перед витяганням цієї деталі зарядите її приблизно наполовину.