Як зробити рисову муку. Як зробити тістечка з рисового борошна.

Рисова мука традиційно застосовується в ковбасному виробництві, у молочній промисловості, у кондитерській промисловості для виробництва сухих сніданків і випічки вафель.
Вам знадобиться
  • Блендер, промитий і висушений рис
Інструкція
1
Для виготовлення рисового борошна в домашніх умовах потрібно взяти побутовий прилад для подрібнення продуктів - блендер. Можна використовувати кавомолку, але змолоти рис на ній до стану борошна дуже складно. Потім в ємність для продуктів потрібно насипати рис і перемелювати, періодично помішуючи. Через кілька хвилин рисове борошно буде готова.
2
Рисове борошно виготовляють з меленого полірованого рису. Він не містить глютену і складається в основному з крохмалю. Рисове борошно прекрасно перетравлюється. Її можна використовувати як загущувач для соусів. В якості основного компонента тесту рисове борошно використовується при виготовленні локшини і випічки.
3
Рисова борошно використовується як альтернатива глютеїнову муках (жито, пшениця і овес). При виготовленні деяких сортів випічки та десертів із застосуванням рисового борошна смакові якості страв виходять набагато вище, ніж з використанням звичайного пшеничного борошна. У традиційній азіатській кухні рисове борошно використовується для випічки солодощів і липкого кокосового торта.
4
Хліб з рисового борошна виходить з хрусткою скоринкою і легко кришиться. Так як рис вбирає багато вологи, при додаванні борошна в тісто потрібно додавати більше яєць. Тоді готове виріб не буде надмірно сухім.Рісовая борошно чим дрібніше - тим краще. При виготовленні випічки рисову муку потрібно брати в меншій кількості, ніж пшеничне. А води - навпаки, більше. Для дріжджових виробів рисове борошно не підходить, оскільки не містить глютену. Випікати виріб з рисового борошна потрібно трохи довше і при більш низькій температурі, ніж з пшенічной.Еслі є проблеми з переносимістю пшеничного борошна внаслідок вмісту в ній глютену - рисове борошно стане прекрасною альтернативою для виготовлення випечкі.Ізделія з рисового борошна - справжній порятунок для людей, страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту.
Зверніть увагу
Для випічки виробів з рисового борошна води і яєць потрібно брати побільше - рис добре вбирає воду.
Корисна порада
Чим дрібніше перемелюється рис - тим якісніше мука.