Як зробити спіральні локони. Як накрутити спіральні кучері.

Хочеться мати стильну зачіску, але абсолютно не вистачає часу на відвідування перукарського салону. Спіральні локони можна зробити самій в домашніх умовах, якщо використовувати спеціальні бігуді та ознайомитися з технікою завивки.
Інструкція
1
Асортимент спіральних бигудей вельми широкий. Виберіть ті, що здаються особисто вам зручніше в застосуванні. Існують бігуді з дерева, гуми, пластмаси. Зиґзаґоподібні підківки, гнучкі, поролонові. Всі вони дають трохи різний ефект.
2
Починати будь-яку завивку варто з того, що необхідно помити голову. Підсушіть волосся рушником або феном і приступайте до роботи. Для того щоб зачіска вийшла більш стійкою, перед завивкою використовуйте фіксатор. Для тонких і слабких волосся краще підійде мус сильної фіксації.
3
Для завивки відокремлюйте пасма волосся не товще 1 сантиметра. Пасмо слід розчесати. Врахуйте, що під час намотування пасмо повинна бути плоскою. Кожен новий виток розташовуйте так, щоб він наполовину закривав попередній. Кінчик прядки притисніть спеціальної дужкою. Таким чином накрутіть на бігуді все волосся. Врахуйте, що завивати слід вологі локони. Якщо під час завивки вони підсохли, сбризнете волосся водою.
4
Якщо ви дійсно хочете отримати спіральні локони, після обережного зняття бігуді Не розчісуйте завиті волосся. При спробі розчесати локон, спиралевидний ефект буде загублений. Локони слід поправляти руками.
5
Ви можете використовувати для завивки спеціальні коклюшки з нанесеною різьбою. Техніка завивки дуже проста. Кожен оборот прядки робіть, поміщаючи її в борозенку. Самі бігуді кріпляться до Прядка за допомогою спеціальних гачків, а поверх бігуді з укладеною прядкою обвивають гумову нитку, кінці якої закріплюють наконечниками. Нитка потрібна для фіксування положення бігуді і локона. Але от використовувати подібні бігуді слід з обережністю. Через гачків ви ризикуєте втратити частину волосся. Тому купувати такі бігуді для спіральних локонів слід тільки при наявності досвіду завивки за допомогою подібних інструментів.